Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віра Кекелія розповіла, чому пішла від попереднього нареченого

Артистка не змогла змиритися зі згубною звичкою чоловіка.

Співачка Віра Кекелія зізналася, що стало причиною того, що вона пішла від свого попереднього обранця.

Виконавиця, яка щаслива у шлюбі з артистом Романом Дудою і яка от-от вперше стане мамою, важко переживала той розрив. Як відомо, Віра та Роман познайомилися 2017-го на "Голосі країни". У Дуди почуття до гарної білявки виникли одразу, а от Віру закрутило не одразу, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Віра Кекелія_1
instagram.com/kekeliavera
Віра Кекелія та Роман Дуда

Романа вона вважала несерйозним. Віра і не могла подумати інакше, адже в її душі ще жевріли рани від попередніх стосунків. Тоді, на сцені "Голосу" Кекелія не просто співала, вона розповідала особисту історію, якою розтопила серця і глядачів, і суддів.

Віра на всю країну зізналася, що чоловік, за якого вона збиралася заміж і з яким хотіла будувати родину, виявився небайдужим до алкоголю.

"Звичайно, я пішла з цих стосунків. Ці стосунки були не довгими, але в той момент я думала: "Ну от воно так, ось це моє жіноче щастя, але хмм. Але ні." І тут одразу приймаю рішення, чому я повинна миритися з тим, що мені не подобається і пішла з цих стосунків", - поділилася артистка.

Відео Віра Кекелія та Роман Дуда: про стосунки одне з одним, родину і плани на майбутнє – Ексклюзив ЖВЛ

На проекті "Голос країни" ці двоє були конкурентами, а в житті між ними вирували почуття. Із ЖВЛ Віра Кекелія та її чоловік Роман Дуда поділилися сокровенним. Про стосунки одне з одним, родину і плани на майбутнє дивіться просто зараз. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Віра Кекелія та Роман Дуда: про стосунки одне з одним, родину і плани на майбутнє – Ексклюзив ЖВЛ

Та вона жодного разу не пошкодувала про своє рішення, адже саме розбите серце привело її на "Голос", де вона зустріла кохання свого життя.

У програмі Віра і Роман були в команді Сергія Бабкіна. Усі навколо помічали, що між ними не просто дружба. Однак ці стосунки могли ніколи не перерости у щось більше, якби не сміливість Віри. Після чергового виступу Романа вона заявила йому, що їй не сподобався його номер.

Саме після цього вчинку Віри Роман зрозумів, що хоче бути з цією жінкою завжди.

"Я подумав, що вона не просто закрила двері і не поїхала десь там собі щось нашифрувала, як це дуже часто буває. А вона приїхала і сказала свою думку. Спробувала допомогти мені вирішити цю проблему, і я подумав, що я хочу прожити з цією жінкою залишок свого життя", - поділився Роман.

Віра Кекелія та Роман Дуда
instagram.com/romandudaofficial
Віра Кекелія та Роман Дуда

Наразі подружжя чекає на первістка. Роман Дуда та Віра Кекелія поки стать малюка тримають у таємниці, та Роман пообіцяв, що обов'язково буде присутнім на пологах разом з коханою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції