Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віра Кекелія розповіла про роботу з Оленою Кравець і про те, як потрапила до "Жіночого Кварталу"

Також артистка поділилася, які конфузи відбувалися під час знімань.

Вже цієї суботи, 6 жовтня, о 21:15 на каналі "1+1" відбудеться прем'єра гумористичного проекту від "Студії Квартал 95" – "Жіночий Квартал".

Напередодні прем'єри ТСН.uа поспілкувався з однією з акторок проекту Вірою Кекелією. Завжди усміхнена Віра розповіла нам, як потрапила до "Жіночого Кварталу", як їй працюється з Оленою Кравець та іншими учасницями шоу і які траплялися конфузи під час знімань.

- Віро, скоро відбудеться прем'єра "Жіночого Кварталу". Розкажіть, як ви потрапили до цього проекту.

- Мене запросили на кастинг через соцмережі. Зізнатися, спочатку я думала, що це розіграш. Навіть стала перевіряти, чи не фейк це. Коли сумніви розвіялися, вирішила все-таки піти на кастинг, чому тепер дуже рада.

- Почуття гумору у вас в крові?

- За своєю натурою я позитивна людина. Намагаюся сприймати з усмішкою, навіть коли щось не виходить. Першочергово, намагаюся жартувати над собою. До життя взагалі краще ставитися з гумором, інакше буде дуже важко.

Віра Кекелія_4

- Чи були знайомі з учасницями раніше?

- До проекту я особисто знала лише Марту Адамчук і Лалі Ергемлідзе (учасниці "Голосу країни" – прим.ред). З рештою познайомилася вже на зніманнях. Багатьох учасниць бачила в "Лізі сміху" та інших проектах, але особисто знайома не була.

- Як з іншими дівчатами працюється? Як влилися в колектив?

- У нас дуже дружний і веселий колектив. Нам не довелося знаходити один до одного підхід, тому що нас дуже швидко об'єднала спільна мета – створити по-справжньому крутий проект. Кожна з учасниць викладається на повну, адже від цього залежить якість проекту в підсумку. Ми відчуваємо цю відповідальність перед глядачем і намагаємося зробити все на найвищому рівні.

Віра Кекелія_2

- Як працюється з Оленою Кравець?

- З Оленою працюється просто чудово. Вона дуже нас підтримує і мотивує. Багато хто з учасниць, враховуючи мене, вперше виступають у гумористичному жанрі, тому для нас дуже важлива її підтримка. Олена дуже надихає своєю впевненістю і вірою в успіх "Жіночого Кварталу". Ми заряджаємося енергією і ще більше викладаємося на репетиціях.

- Які були конфузи під час знімань?

- Коли ми виступали з нашою першою піснею, то дуже сильно переживали, чи засміються люди в залі. Ми репетирували цей номер так довго, що нам він уже не здавався смішним. І ось ми доспівуємо останні рядки. Всі затамували подих в очікуванні. За сценарієм, у нас повинні були бути драматичні обличчя. Одразу ж пролунав гучний сміх у залі. Ми не змогли стриматися і теж почали сміятися до сліз. Добре, що я та інші дівчата стояли на сцені в таких позах, що глядачам не було видно наших облич. А от Марта Адамчук була повністю відкрита залу. Вона насилу втрималася від сміху.

Віра Кекелія_3

- Побутує теза, що гумор - не жіноча справа. Що думаєте стосовно цього?

- Абсолютно з цим не згодна. Жінкам є, про що пожартувати, і вони можуть робити це дуже дотепно, а іноді і більш тонко, ніж чоловіки. Крім того, повинна бути альтернатива чоловічому гумору в нашій країні. У "Жіночому Кварталі" ми будемо жартувати про наші проблеми, стосунки, про різні стани жінки. Можливо, саме через гумор чоловіки зможуть краще нас зрозуміти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції