Вишукана Лідія Таран у квітчастій сукні здійснила мрію дівчинки з Луганщини

13-річна Надія вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week.

Цієї суботи, 15 жовтня, на подіум 39-го Українського тижня моди разом із професійними моделями на показ колекції Iryna Dil вийшли 13-річна Надійка Березниченко і кураторка проекту "Здійсни мрію" Ліда Таран.

Дівчинка була вбрана у шовкову сукню, яку створила спеціально для неї дизайнерка  Ірина Діль, до речі, сама матуся чотирьох доньок.

Ірина захотіла допомогти, коли дізналась про мрію та історію дівчинки з міста Рубіжного Луганської області. У п'ять років Надя залишилась сиротою. Невдовзі її взяла під опіку родина, яка втратила свою дитину.

Важка хвороба Наді не злякала її нову маму Олену, котра робить усе задля здоров'я доньки, а от названий батько пішов... Чотири роки тому дівчинка перенесла кілька важких операцій на кишківнику, також у неї вроджена серцева недостатність, яку лікарям вдається контролювати.

Лідія Таран на Ukrainian Fashion Week_3
прес-служба каналу "1+1"

Надія сподівається на краще, чекає на казку, уявляє себе принцесою, цікавиться модою і створює фасони суконь для свят. Надя мріяла про унікальну сукню, в якій змогла б піти на шкільний бал, і показала свої ескізи дизайнерці, коли приїхала в Київ на першу примірку.

Лідія Таран на Ukrainian Fashion Week_1
прес-служба каналу "1+1"

Ірина Діль та її помічники створили казку для дівчинки – пошили й подарували омріяну сукню. Вони навіть готують уже друге вбрання, яке потім надішлють поштою! А ще дівчинка побувала в "задзеркаллі" найвідомішої події в Україні – разом із кураторкою проекту "Здійсни мрію", ведучою ТСН на каналі "1+1" Лідією Таран Надя вийшла на подіум і демонструвала колекцію Ірини Діль Весна-Літо 2017.

Лідія Таран на Ukrainian Fashion Week_6
прес-служба каналу "1+1"

Лідія Таран на Ukrainian Fashion Week_5
прес-служба каналу "1+1"

Ключова тема колекції - райська пташка колібрі, яка присутня у вишивці та на принтах. Мереживо, натуральний шовк, шифон, гіпюри бездоганно драпіруються на сукнях і блузках. Всі образи легкі та романтичні.  В них багато сонця, весни та надії…

Лідія Таран на Ukrainian Fashion Week_4
прес-служба каналу "1+1"

Доброю новиною стало те, що успішний дизайнер Ваня Фролов, який створив сукню для виступу Джамали на Євробаченні, та архітектор Олена Добровольська в рамках благодійного проекту "Хто за ширмою?" свою частину зібраних коштів від продажу ширм передадуть  тяжко хворим дітям з проекту "Здійсни мрію"!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: