Виступ Олега Винника у Малинівці спровокував багатокілометровий затор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На Харківщині минув фестиваль весільних обрядів.

На Харківщині минув фестиваль весільних обрядів, на який завітало майже 75 тисяч людей, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Щоправда, більшість зізналася, що прийшли подивитися не стільки на весільні традиції, як на зіркового гостя Олега Винника.

Соло вовчиць – це кульмінація фестивалю. Але спочатку туди треба було дістатися. Величезний затор утворився ще на під’їзді до селища. Сам фестиваль стартував зранку: весільні обряди, майстер-класи умільців, та виступи народних колективів.

На десяти гектарах фесту – розваги на будь-який смак. Але всі чекали на головне – виступ Олега Винника.

ВідеоОлег Винник виступив на фестивалі весільних обрядів у Малинівці

Весілля у Малинівці з Винником. На Харківщині пройшов фестиваль весільних обрядів. На нього завітало майже 75 тисяч людей. Щоправда, більшість зізналася, що прийшли подивитися не стільки на весільні традиції, як на зіркового гостя - Олега Винника.

Олег Винник виступив на фестивалі весільних обрядів у Малинівці

Щоб побачити кумира зблизька, фанатки займали місця біля сцени за п’ять годин до початку виступу. Але це не допомогло. Ближче до виступу напруженість зросла. І першу глядацьку лінію прорвало.

Та кумир своїх фанаток проігнорував. Зі свого намету з’явився одразу на сцені.

Дружина співака, про яку він не зізнається, - Таюне, як завжди, була поряд – за спиною на бек-вокалі. Обручка на правій руці, але на мізинці. Тому дівчата не втрачають надії.

Близько до зірки не підпускали не лише фанаток, а й телекамери. Спершу з-під сцени виштовхали знімальну групу ТСН, а слідом і решту.

Після виступу дорога додому також не була простою. Щоб виїхати з Малинівки, автомобілістам довелося знову простояти у декількакілометровому заторі.

Нагадаємо, днями Олег Винник представив яскраве lyric-відео на запальну композицію "Ты в курсе".

Залиште свій коментар

Вибір редакції