Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віталій Козловський показав свого батька та привітав його з днем народження

Артист присвятив близькій людині зворушливі рядки.

Український співак Віталій Козловський, який нещодавно випустив новий трек, показав свого батька.

На сторінці в Instagram виконавець виклав декілька кумедних світлин, де постає разом з близькою людиною. Як повідомив Віталій своїм підписникам, сьогодні у його батька день народження.

З нагоди свята, Козловський присвятив батьку зворушливі віршовані рядки.

"Я син простої людини, не виріс в розкоші надмірностей. Не розпещений був, як хтось. Не бачив надмірних бенкетів. Якби був би дурним, міг би злитися на те, що було все інакше. Ні, я можу лише вклонитися, тобі, батьку, за своє щастя. За щастя бути тобою любим, і тим, ким ти опікуєшся. Хоч іноді нестерпним я стаю, грублю часом. Пробач мені, батьку, за це, ти найближчий друг на світі! Я син великої людини, а це головне, повірте. З днем народження, тату", - підписав фотографії Козловський.

 

Я сын простого человека, не вырос в роскоши излишеств. Не избалован был, как некто. Не видел чрезмерных пиршеств. Коль был бы глупым, мог бы злиться на то, что было все иначе. Нет, я могу лишь поклониться, тебе, Отец, за своё счастье. За счастье быть тобой любимым, и опекаемым тобою. Хоть иногда невыносимым я становлюсь, грублю порою. Прости меня, Отец, за это, ты самый близкий Друг на свете! Я сын большого Человека, а это главное, поверьте. С Днём рождения, Папа #любимыйпапа #мойДруг #стихотворениеТЕБЕ

Публикация от ♣️Vitaliy Kozlovskiy♣️ (@vkozlovskiy)

Нагадаємо, що декілька місяців тому Віталій Козловський зголив густу бороду і показався з вусиками. Артист провів експеримент з зовнішністю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції