Віталій Козловський розповів, що Кондратюк готує проти нього кримінальну справу

Артист намагався вирішити ситуацію "по-людськи".

Співак Віталій Козловський, який через пограбування змушений жити в страху за безпеку свого житла, пояснив ситуацію стосовно грошей між ним та Кондратюком, йдеться у "Світському житті".

Артист схуднув з 86 до 72 кілограмів за довготривалий час підготовки до сольного концерту у Палаці "Україна".

Козловський зізнався, що його тато неймовірно пишається успіхами сина та навіть носить із собою листівки із "підробним" автографом, запевняючи, що це сам Віталій їх підписав.

Наразі, конфлікт інтересів співака та його екс-продюсера Ігора Кондратюка триває, більше того, Козловський розповів Каті Осадчій, що на нього готується кримінальна справа.

"Наскільки я знаю, Ігор готує проти мене кримінальну справу. Я вже розповідав своїм друзям такий анекдот: ось посадять мене до в'язниці, де я сидітиму зі злочинцями. Я запитаю в одного з них, за що він сидить. Він скаже – за вбивство, а я йому у відповідь скажу, що я сиджу за те, що заспівав свої пісні", - припустив зірка.

Козловський розповів про відсутність досягнення компромісу між ним та Кондратюком.

"Був у мене вибір: або ти мені даєш 300 тисяч доларів, або продовжуєш зі мною працювати, а ці гроші вираховуватимуться. Це означає – працювати все своє життя, я не хочу працювати все своє життя на цю людину. Тому я запропонував оптимальну тему: я працюю сам, їжджу на концерти і з кожного концерту відраховую частку грошей. Але він на це не пішов. Це – принципова позиція", - наголосив Віталій.

Нагадаємо, Козловський пояснив, хто йому заборонив виступити на концерті пам'яті Кузьми.

ВідеоПродюсер Ігор Кондратюк готує кримінальну справу на Віталія Козловського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: