"Вітаю нову "жертву": співачка Лоліта вперше прокоментувала зраду ексчоловіка

"Вітаю нову "жертву": співачка Лоліта вперше прокоментувала зраду ексчоловіка

"Вітаю нову "жертву": співачка Лоліта вперше прокоментувала зраду ексчоловіка

Фото: instagram.com/lolitamilyavskaya

Артистка розповіла про особисте життя після розлучення.

Популярна співачка Лоліта Мілявська, яка нещодавно розійшлася з п'ятим чоловіком Дмитром Івановим, вперше прокоментувала його зраду.

Зауважимо нещодавно стало відомо, що обранець артистки зраджував їй з косметологинею з Білорусі Ольгою Кулієвою, з якою не так давно з'явився на весіллі друзів у Литві.

Фото: super.ru

"Що можу сказати? Прекрасно! Прекрасно сидять на ньому речі, куплені мною, і годинник блищить, подарований мною в Нью-Йорку ... Напевно і весільний ланцюжок на місці і труси, куплені теж мною. Дівчина симпатична, нічого не скажеш, напевно і багата! Вітаю нову "жертву". Чесно, для мене це не сюрприз, я - жінка доросла, розумна", - саме так прокоментувала Лоліта знімок її ексчоловіка з новою обраницею в інтерв'ю порталу Super.

А у інтерв'ю сайту kp.ru Мілявська розповіла, що незважаючи на те, що вона важко пережила розлучення, її віра у кохання досі не вмерла і наразі вона відкрита до нових стосунків. 

Вона підкреслила, що в майбутньому бачить поруч з собою "прекрасного партнера", а офіційне заміжжя значення немає. Артистка пожартувала, що в її паспорті ще "повно місця", але в необхідності йти в РАЦС вона сумнівається.

"Я визнаю єдину форму шлюбу - вінчання. Я тому цей обряд і не здійснювала ніколи в житті, до нього треба підходити відповідально. Мені здається, що наступним етапом в моєму особистому житті буде саме вінчання", - зазначила 55-річна зірка.

Також Лоліта зауважила, що те, що шлюб з Івановим не триватиме довго вона знала, їй про це повідомила асторолог.

"З Дімою я була щаслива сім років з дев'яти років нашого шлюбу. У мене є подруга - астролог. Ще рік тому вона мене попередила, що нас з Дімою чекає розлучення. Це допомогло. Я була в думках готова до того, що ми розлучимося. І прекрасно знаю, що на мене чекає далі", - заявила зірка.

Нагадаємо, не так давно Лоліта Мілявська виступила в окупованому Донецьку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація