Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вітчим-трансгендер Кардяшян запропонував дружині поновити весільну обітницю

Зміна статі Брюса Дженнера не вплинула на почуття до Кріс.

Родина Кардашян чимраз більше шокує прихильників заявами та намірами: вітчим Кім та її сестер планує "освіжити" весільні клятви із дружиною.

У новому епізоді реаліті-шоу I am Cait колишній спортсмен та нинішній трансгендер зізнався Кріс Дженнер, що змінив документи на жіночі.

"Останні чотири місяці я займалася зміною імені та нарешті змінила водійське посвідчення із поміткою статі "жіноча". Також я змінила свідоцтво про народження та паспорт. Ти боялася мене, і не дивно, адже я боялася саму себе. Я хочу вибачитися за свою поведінку. Так не повинно було бути. Нам потрібно рухатися вперед, і я хочу, щоб ти завжди була присутня в моєму житті ", - сказала Кейтлін у відповідь на сумніви матері Кардашян про реальність її заміжжя.

На додачу вона шокувала дружину пропозицією оновити весільні клятви. При цьому Кріс віджартувалася, що тепер матиме ще одну обручку з діамантом. Проте Кейтлін зауважила, що їй вона також знадобиться.

Зазначимо, продюсери реаліті про Кейтлін наполегливо рекомендують підопічній влаштувати побачення із чоловіками, але вона лишається невблаганною.

Кейтлін Дженнер у весільній сукні
eonline.com

На противагу Дженнер жартома фотографується у весільному салоні із Кендіс Кейн.

Нагадаємо, вітчим-трансесуал Кардашян вперше розповів, що видалив груди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції