Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Витончена Анджеліна Джолі знялася у вишуканій чорно-білій фотосесії разом з доньками

Зірка прикрасила сторінки американської версії глянцю ELLE.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі, яка приголомшила вбранням на червоній доріжці, стала героїнею березневого номера американської версії глянцю ELLE.

Видання не просто так обрало героїнею саме цього номера, присвяченого Міжнародному жіночому дню, Анджеліну. Останнім часом знаменитість відійшла від своїх кіношних справ і приділяє більше часу боротьбі за права жінок і виступає проти сексуального насильства.

В інтерв’ю ELLE, яке в знаменитості взяв екс-кандидат у президенти США Джон Керрі, акторка розповіла про свою діяльність в країнах третього світу і про успіхи в боротьбі за права жінок.

Анджеліна Джолі для ELLE_2
elle.com
Анджеліна Джолі та Джон Керрі

"Більше 150 країн вже підписали зобов'язання покласти край безкарності за насильство в зоні військових дій. Минулого літа я була в Кенії і зустрічалася з дітьми-біженцями, з дівчатами, які бігли від насильства або переслідувань з інших африканських країн. Ми співпрацюємо з НАТО з питань захисту цих людей, але попереду ще багато роботи", - поділилася зірка.

У фотосесії для журналу Джолі взяла участь разом зі своїми доньками Шайло і Вів’єн.

Анджеліна Джолі для ELLE_5
elle.com

Анджеліна Джолі для ELLE_3
elle.com

Знімання відбувалися в готелі Ritz-Carlton у Нью-Йорку. На атмосферних чорно-білих світлинах Джолі постає щасливою та усміхненою.

Анджеліна Джолі для ELLE_4
elle.com

Нагадаємо, днями Анджеліна Джолі у чорному зводила усіх шістьох дітей до Лувру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції