Витончена Кейт та принц Вільям зіграли в теніс та покидали списа у графстві Ессекс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королівське подружжя відвідало центр організації Coach Core.

Допоки принц Гаррі та Меган закінчують свій 16-денний тур у Новій Зеландії, де покидали чоботи та посадили дерева, принц Вільям з дружиною Кейт також активно првели час, тільки у Великій Британії.

Сьогодні герцог і герцогиня Кембриджські прибули до графства Ессекс, щоб зустрітися з юними учасниками спортивної програми їхнього фонду Royal Foundation - Coach Core.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон_1
Reuters

Для цього виходу в світ Кейт та Вільям обрали неформальні, стримані образи. Герцогиня вбралася у чорну водолазку і вузькі джинси, сірий приталений піджак та ботильйони на невеликих підборах, що вчергове підкреслило її витонченість та стрункість.

В рамках свого візиту герцоги Кембріджські зустрілися і поспілкувалися з новими учнями та випускниками центру, який готує кваліфікованих тренерів-викладачів, а також взяли участь в декількох тренуваннях. В той час як Кейт продемонструвала свої вміння у тенісі, принц Вільям повправлявся у киданні списа.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон_5
Reuters
Принц Вільям та Кейт Міддлтон_2
Reuters

Зазначимо, що центр Coach Core був заснований в 2012 року принцами Гаррі і Вільямом та Кейт Міддлтон. Головною його метою є залучення молоді до занять спортом та активного способу життя.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон_4
Reuters

Нагадаємо, не так давно герцогиня Кембріджська офіційно вийшла з декрету після народження третьої дитини. Перший її вихід був здійснений у лісовій школі і саду дикої природи організації The Sayers Croft Trust в Paddington Recreation Ground. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції