Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віторган розбив обличчя режисеру, заскочивши його на побаченні із Собчак – подробиці бійки

У Мережі з'являються нові подробиці конфлікту між чоловіком та ймовірним коханцем телеведучої.

Свідки бійки актора Максима Віторгана та режисера Костянтина Богомолова у центрі Москви поділилися новими подробицями інциденту.

Як з'ясувалося, того вечора у телеведучої Ксенії Собчак у закладі було побачення з Богомоловим. Про це якось дізнався Віторган і приїхав до того місця.

"Я сидів в кафе. Це було десь о 20:00. В цей самий час приїхала Ксенія Собчак. Потім підійшов режисер Богомолов. Я його одразу впізнав. Після цього вони разом пішли кудись. Через півгодини повернувся Богомолов, а Собчак залишилася в машині з охоронцями. Він сидів про щось розмовляв на тому ж місці, де і я. Після цього я вже побачив, як в кафе заходить Віторган", - поділився очевидець, пише StarHit.

Після цього, каже інсайдер, Віторган підійшов до Богомолова і попросив його вийти на двір зі словами: "Ти чоловік, чи не чоловік?".

Максим Віторган
instagram.com/mvitorgan
Максим Віторган

Пізніше стало відомо, що між чоловіками сталася бійка на вулиці і Максим Віторган розбив Богомолову носа. Занепокоєна Собчак прибігла до кафе, де лишився Богомолов і була там з ним.

Костянтин Богомолов
instagram.com/konbog75
Костянтин Богомолов

Напряму ситуацію Ксенія все ще не коментує, однак залишила двозначний натяк у Мережі: "Розумію вас, але конкретно сьогодні у мене проблеми більш масштабні, аніж невиплачена зарплатня", - відповіла Ксенія на запитання одного з юзерів.

Нагадаємо, що у середині грудня минулого року в пресі з'явилася інформація, що Ксенія Собчак завела собі коханця. Подейкували, що ведуча та політик крутить роман з 43-річним режисером Костянтином Богомоловим. Ксенія, своєю чергою, попросила допитливих не лізти не у свою справу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції