Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вітовська-продюсер у день народження розповіла про особливості своєї вистави на арені цирку

Ірма займається проектом "Афродизіак".

Українська акторка Ірма Вітовська, яка у квітні 2016-го року вийшла заміж, "перекваліфікувалася" у продюсера та займається виставою "Афродизіак", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Вітовська – співпродюсер вистави-трилера "Афродизіак", де задіяні циркові артисти та балет.

У дитинстві зірка мріяла стати істориком, але доля вготувала їй місце на сцені. Сьогодні Ірма – прима Київського молодого театру, а цього року отримала головну театральну премію країни, Київську пектораль, за найкращу жіночу роль.

Окрім творчості, зірка займається благодійністю: разом із виставою "Оскар і рожева пані" збирала кошти на допомогу онкохворим дітям, а також – революціонує театр.

Саме сьогодні, 30-го грудня, актриса святкує свій день народження.

Вона розповіла Анатолію Анатолічу, що прокинулася зранку від запаху квітів, котрі приготували їй син та чоловік.

Особливих планів на святкування 42-річчя Вітовська не має, втім зізнається: збере близьких людей увечері.

Про свою масштабну виставу на цирковій арені Ірма говорить із гордістю.

"21-22 січня, 3-4 лютого – це Київ і 3-4 березня Одеса. Це – досить нове шоу в Україні. Колись давно Гнат Юра робив таке. Ми хотіли вийти на хорор, але думаю, ми досягнемо тої кровожерливості та якихось певних провокацій на емоції для глядача. Я думаю, це такий потужний проект як для приватних інвестицій. Ми працюємо із Михайлом Бондаренком та Віталієм Ванцою, який є моїм чоловіком. У нас дуже гарні актори: Суржиков, Вертинський, Міхіна", - зазначила про свій проект Ірма.

На думку актриси, наступного року добро обов'язково переможе зло. У 2017-му році зірка планує продовжувати свою продюсерську діяльність та хоче розвиватися у цій сфері. Глядачам у новому році зірка побажала не боятися брати на себе відповідальність.

Відео Іменинниця Ірма Вітовська розповіла про свою виставу "Афродизіак"

Залиште свій коментар

Вибір редакції