Вітовська розповіла, як поставилася до виходу Порошенка із зали під час її спектаклю

Зірка із розумінням сприйняла ситуацію.

Українська акторка Ірма Вітовська, яка нещодавно вийшла заміж, святкувала присвоєння почесного звання "Заслуженої" разом із першим ювілеєм сина, йдеться у "Світському житті".

"Ні, застілля не було. У сина просто п'ять років, тому ми вирішили об'єднати моє звання і його день народження в один день і вдома просто святкували. Олеся Жураківська з таким великим букетом була. До нас прийшли друзі-актори, письменники, художники", - зазначила Ірма.

Актриса пригадала, як неординарно її Орест привітав маму із  "Заслуженною артисткою України".

"Він зранку прийшов до нас в кімнату, і ми одразу йому подарували приставку з інтелектуальними іграми. І на цьому його місія закінчилася: він одразу сів і почав грати. Маму він, звичайно, привітав і сказав "мамо,  я тебе кохаю", чомусь він вирішив мамі казати абсолютно чоловічими словами, але мені це подобається. Хай мене кохають два чоловіки в цьому житті", - жартує зірка.

Ірма також отримала нагороду "Київська пектораль" за головну жіночу роль у виставі "Сталкери". Акриса розповіла також про своє ставлення до візиту президента на її виставу та його вихід із зали з другого акту вистави.

"Ви знаєте, треба боротися за того, хто лишився в залі, а якщо у нього були нагальні справи, можна це зрозуміти/не зрозуміти. Залишилися його діти, додивилися виставу. Якщо він поїхав, то може йому було треба, чи не треба було. Можливо, сподобалося, можливо не сподобалося. Це питання не до нас, а до Петра Олексійовича. Гірше було б, якби за ним вийшло півзали, а так – ніхто не помітив із акторів на сцені. По-перше, ми не бачимо, скільки там глядачів, ми не чули гуркіту дверима, і за це дякуємо", - подчеркнула звезда.

Нагадаємо, У Мережі з'явилися зворушливі світлини із весілля Вітовської.

ВідеоЯк Ірма Вітовська обмивала звання заслуженої артистки України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: