VIVA! Найкрасивіші: Огневич перетворилась на кішку, а Мейхер - на зухвалу вбивцю

Дата публікації
Перегляди
11к
VIVA! Найкрасивіші: Огневич перетворилась на кішку, а Мейхер - на зухвалу вбивцю

Гангстерка Могилевська із бандою "тероризувала" червону доріжку / Viva

Українські артисти заспівали відомі партії з мюзиклів на "VIVA! Найкрасивіші".

В суботу, 2 березня, відбулася 8-а щорічна церемонія нагородження премії "VIVA! Найкрасивіші", що проходила в Національному палаці "Україна" в Києві.

Ведучим церемонії вже традиційно став Іван Ургант, а його співведучою знову стала Ольга Полякова. До останнього не було відомо, хто складе компанію Урганту за "тумбою", Суперблондинку Іван запросив на сцену вже під час церемонії.

Дивіться фото: Найкрасивіші люди України зібрались на одній червоній доріжці у кращих вбраннях

Як і було обіцяно, концерт був виконаний у стилі бродвейського мюзиклу і подарував декілька несподіваних номерів за участю українських зірок: Маша Собко, Світлана Тарабарова та Alloise виконали відомий шлягер "Кабаре", Злата Огневич у костюмі кішки виконала композицію "Memory" з мюзиклу "Cats", а Марія Яремчук з Надією Мейхер виконали партію відчайдушних співачок-вбивць з мюзиклу "Чікаго". Не відставала від колег і Наталя Могилевська, яка виконувала власну пісню "Нахал", але номер витримала в гангстерській стилістиці.

Також порадували своїми виступами Світлана Лобода, Ольга Полякова, Іван Дорн, Ані Лорак та несподіваний дует Віталія Козловського з Настею Петрик.

Тріумфаторами вечора, як відомо, стали Ані Лорак та Іван Дорн, які отримали звання Найкрасивіших людей України. Сніжана Єгорова отримала нагороду у номінації "Мама року". А Надія Мейхер, хоча і не отримала статуетку, проте пішла в церемонії з величезним діамантом, який, за жіночність та елегантність, урочисто презентував їй відомий ювелірний бренд.

Із палкою промовою про материнство виступила володарка премії Мама року акторка Сніжана Єгорова, яка прийшла на церемонію з чотирма своїми дітьми, залишивши наймолодшого вдома. Матері п'ятьох дітей Єгоровій публіка аплодувала стоячи.

Не обійшлося під час святкового концерту без казусів - Івана Урганта "атакувала" з квітами і подарунком  прихильниця, яка сміливо вийшла на сцену просто серед церемонії, а співведуча премії Ольга Полякова не заплуталась у словах, коли підійшла до Камалії.