Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми подивилися першу серію і зібрали дотепні жарти із соцмереж.

Телеканал HBO випустив першу серію заключного восьмого сезону "Гри престолів". Вона вийшла у ніч проти понеділка. У США її випадково показали на стримінговому сервісі DirecTV Now на чотири години раніше прем'єри HBO. Ті, хто вже встиг подивитися, жартують із сюжету, ну а ми зібрали дотепні жарти. Обережно, спойлери.

Увесь світ сьогодні
Мій пес, коли я приділяю увагу комусь іще
Коли у тебе побачення з одинокою матір’ю та її дітьми Сем: не можу дочекатися зустрічі з родиною!
Дейєнеріс:
Перший епізод фінального сезону закінчився тими ж двома персонажами, що й перший епізод першого сезону. За 8 років шоу пройшло повне коло. Реакція Брана на приїзд Джеймі до Вінтерфелу Усі: займаються своїми справами
Бран:
Пам’ятаєш мене, старий друже? Джеймі, коли він прибув до Вінтерфелу і зустрів Брана
Лише уявіть змагання, де ці двоє витріщаються один на одного Така рада, що вони додали мою улюблену сцену з "Гаррі Поттера" до серії "Гри Престолів" Як приборкати дракона Джона Сноу 2012: "Де мої дракони???"
2019: "Де мої слони???"
Джон Сноу оцінює ситуацію після новин від Сема

Нагадаємо, нещодавно австралійська телевізійна компанія Foxtel представила в парку неподалік Сіднея художню інсталяцію, присвячену прем'єрі нового сезону "Гри престолів". Вона отримала назву "Могила престолів" і складається з колекції надгробків і мавзолеїв персонажів, які померли протягом попередніх семи сезонів.

Натомість в Україні дещо інакше відзначали прем'єру останнього сезону – на українських вулицях з’явилися "герої" серіалу. Так, "Джона Сноу" впізнали в Києві, а от "Дейєнеріс" у Запоріжжі проігнорували. 

Відео"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Останній сезон серіалу "Гри престолів" знімали 2 роки. На нього витратили 90 мільйонів доларів. Напередодні прем'єри фінального сезону герої серіалу вже виходили з лондонського Тауера, з'явились вони і на українських вулицях. Про матір драконів в індустріальному Запоріжжі та Джона Сноу на столичній Оболонській набережній – у сюжеті.  

"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції