Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Визнаний винним у зґвалтуванні Вайнштейн найняв консультанта для підготовки до ув'язнення

Фахівець стежитиме за матеріальною і медичною допомогою продюсеру.

Одіозний голлівудський кінопродюссер Гарві Вайнштейн, якого днями визнали винним у сексуальному насильстві, наразі найняв тюремного консультанта для підготовки до ув'язнення.

Як повідомляє видання Page Six, у обов'язки фахівця не входитиме психологічна підтримка кінематографіста, але він зобов'язаний буде стежити за тим, щоб його скандальний клієнт отримував матеріальну і медичну допомогу, оскільки Вайнштейн страждає від діабету і серйозних проблем зі спиною.

Гарві Вайнштейн
Associated Press

Зазначається також, що Гарві досі перебуває в лікарні Bellevue, куди він потрапив 25 лютого зі скаргами на біль в грудях одразу після винесення вироку. За словами його адвоката, наразі невідомо, скільки засуджений ще там пробуде і коли буде переведений до в'язниці.

Зауважимо, що під ча суду, 24 лютого, Гарві Вайнштейна було визнано винним в зґвалтуванні третього ступеня і схилянні до сексу першого ступеня. Однак сам продюсер провину не визнав, сказавши, що все відбувалося за обопільною згодою.

Нагадаємо, восени минулого року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому говориться, що Вайнштейн більше 20 років запрошував актрис в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проектах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар'єрі.

Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших.  В цілому більше 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

У травні 2018 року Вайнштейн добровільно здався поліції Нью-Йорка у зв'язку з обвинуваченням у зґвалтуваннях про двох жінок. Гарві був доправлений до суду, де вислухав офіційні звинувачення, сплатив заставу в розмірі 1 млн доларів і вийшов на вулицю з браслетом електронного стеження на нозі.

Згодом з 30-ма передбачуваними жертвами домагань Гарві зміг домовитися про врегулювання конфлікту, заплативши по 25 мільйонів доларів за зняття звинувачень.

Однак незважаючи на численні звинувачення, що пролунали на адресу Вайнштейна від різних жінок, офіційно звинувачення йому наразі пред'явлені по двох випадках: згвалтування, вчиненого ним в 2013 році в готельному номері на Мангеттені, а також в примусі до статевого акту іншої жінки - своєї помічниці Мімі Галеі. 

Наразі у Нью-Йорку завершився суд над горезвісним продюсером, де свої свідчення вже дали ймовірні жертви Вайнштейна. У своїх показаннях Мімі Галеї та модель Терел Вульф у подробицях розповіли, як Гарві їх ґвалтував.

Залиште свій коментар

Вибір редакції