Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влад Топалов розсекретив ім'я сина та похвалив дружину

Співак став гостем студії Андрія Малахова.

Популярний співак та чоловік Регіни Тодоренко Влад Топалов, який нещодавно вперше показав їхнього двомісячного сина, нарешті розсекретив його ім'я.

Новоспечений тато став гостем шоу Андрія Малахова, де сказав як звуть хлопчика та розповів і про складні будні з немовлям в будинку.

Так за словами Топалова, сина вони назвали Михайлом.

Влад Топалов та Регіна Тодоренко
YouTube

Також співак зізнався, що після народження малюка розгубився і не знав, як поводитися з дитиною, на відміну від Регіни, яка за його словами з першого дня все робилоа правильно.

"Перший час було страшно, незрозуміло. Я записував на диктофон слова акушера про те, як купати, мити, тримати. Все одно нічого не розумів, але зараз ми вже звикли, впоралися. Сьогодні я вже був весь обриганий кілька разів. А Регіні треба віддати належне. Вона приголомшлива мати. З самої першої секунди вона вночі, вдень, ввечері, коли все робить. Ми всі на гастролях знаємо, що таке не спати. Але кожні дві години вставати - це зовсім інші відчуття, я до цього не був готовий. А у Регіни чомусь взагалі проблеми з цим не було", - з захопленням розповів Влад.

Нагадаємо, Влад Топалов та Регіна Тодоренко стали батьками 5 грудня минулого року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції