Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влад Яма пояснив, чому відмовився від м'яса

Знаменитість спробував інакше харчуватися.

Хореограф і суддя проєкту "Танці з зірками" Влад Яма, який показав своє архівне фото, зізнався, що вирішив відмовитися від м'яса, йдеться у "Світському житті".

За словами Влада, наступні два тижні він спробує харчуватися так, як ніколи раніше до цього не їв. Танцівник розповів, що вже два дні не вживав м'яса і нормально почувається. Як розповів Влад, таким чином він хоче омолодитися.

"Відмовитися від м'яса мені порадив внутрішній голос. Ліліана (дружина Влада – прим.ред) дуже задоволена і вона на наступному тижні матиме на один рот менше вдома", - додав Влад.

Відео Влад Яма розказав, що вирішив відмовитися від м’яса

Влад Яма розповів про свою вегетаріанську дієту та про те, що його спонукало перейти на правильне харчування. Також хореограф поділився, як вони з дружиною святкували 5-річчя шлюбу.

Влад Яма розказав, що вирішив відмовитися від м’яса

З улюблених наразі страв у Ями є крем-суп з гарбуза та імбиру. Влад Яма поділився, що за першу добу йому вдалося скинути 700 грамів.

"Декілька кілограмів, можливо 3-4 кілограми, скинув би. І, можливо, вийшов би на паркет. Я надивився на дружину, яка також скинула протягом останніх двох місяців і підтягнулася, і більше стала займатися  в залі. Я не хочу відставати", - пояснив Влад.

Окрім того, Влад Яма розповів, як з дружиною нещодавно відсвяткував п'яту річницю весілля.

"Трошки святкували. Справа в тому, що ми разом 12 років. Я насправді за кермом проїхав 400 км, щоб встигнути заїхати в магазин. Я їхав вночі, у мене була робота. Я десь пів на 12 заїхав в маркет і придбав якесь приладдя з дерев'яною ручкою для кухні, тому що весілля дерев'яне. Але виявилося, що така штука в нас вже була вдома, тому ця штука поїде на дачу", - сказав хореограф.

Нагадаємо, раніше Влад Яма зворушливо привітав дружину з річницею стосунків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції