Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влад Яма замовить у учасників "Короля десертів" торт-яхту до річниці весілля з дружиною

У новому випуску шоу кондитери отримають нові складні завдання від суддів.

"Солодке" реаліті "Король десертів", у минулому випуску якого кондитери робили торти для парубоцького та дівич-вечора співачки MamaRika та її нареченого Сергія Середи, щосереди виходить на телеканалі "1+1" та вражає фантастичними кулінарними шедеврами. 

Сьогодні учасники проекту отримають нові складні завдання від суддів Стефана Вайттинадана, Тетяни Вербицької, Кирила Сміяна та зіркових гостей Влада Ями і його дружини Ліліани.

Король десертів, Влад Яма_3
прес-служба каналу "1+1"

До річниці весілля з дружиною хореограф замовить у кондитерів торти у вигляді яхт, аби згадати почуття та емоції, що переповнювали пару у найщасливіший день їхнього життя, адже весілля Влад і Ліліана святкували саме на яхті.

Король десертів, Влад Яма_5
прес-служба каналу "1+1"

 Учасники розділяться на 2 команди і матимуть всього 4 години на приготування приголомшливих солодких яхт. Про те, хто ж автор такого незвичного замовлення, кондитери дізнаються вже під час презентації своїх кулінарних витворів. Але і тут учасників реаліті чекатиме неочікуваний сюрприз — аби доставити свої десерти, кондитери мають перепливти басейн.

Король десертів, Влад Яма_6
прес-служба каналу "1+1"

Окрім цього, судді кулінарного проекту підготували для учасників ще 2 випробування: вони мають своїми десертами повідомити важливу звістку, наприклад про вагітність, і перетворити кондитерську на галерею із донатсів.

Нагадаємо, що в минулому випуску проект залишила Марина Собко, а змагання за титул "Короля десертів" продовжили 5 учасників: Антон Линда, Руслан Вичеров, Олег Чередниченко, Рузанна Щербина і Наталя Микуліч. Стежить за роботою учасників і атмосферою на проекті ведучий Володимир Остапчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції