Влада Литовченко сходила по гриби в ліс у чоботях за 20 тисяч грн від Chanel

Дата публікації
Перегляди
4235
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Світська левиця відпочила в Закарпатті.

Громадський діяч і світська леді Влада Литовченко, яка одягнула зірок у старовинні вишиванки, побувала в Закарпатті з черговим майстер-класом.

В санаторії, яким керує її подруга, Влада була чотири дні. За цей час вона встигла побувати в Мукачевому, розглянувши всі визначні пам'ятки міста, а також сходити з приятелькою в ліс по гриби.

Зазначимо, що для походу в ліс Влада обрала не які-небудь черевики. Світська левиця вирушила збирати гриби в гумових дизайнерських чоботях від Chanel, вартість яких складає приблизно 20 тисяч гривень.

Судячи з фото, Владі вдалося зібрати два кошики грибів. Раніше Литовченко зізналася, що любить на зиму консервувати їх і знає кілька рецептів, які до душі не тільки її сім'ї, але і її друзям.

"Обожнюю ходити в ліс за грибами. Для мене це щорічний ритуал - я непогано розбираюся в грибах і завжди обираю смачні. Правда, при найближчому розгляді я пару раз виявила отруйні гриби, але одразу ж викидала їх і запам'ятовувала їхній зовнішній вигляд", - розповіла Влада Литовченко про свій похід в ліс неподалік Сваляви.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4235
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація