"Це не Америка": власники будинку в Чернівцях пояснили, чому не впустили Мілу Куніс

"Це не Америка": власники будинку в Чернівцях пояснили, чому не впустили Мілу Куніс

Фото: ТСН.ua

Споруда, де зростала голлівудська зірка, нині належить російському політику.

Друг родини голлівудської зірки Міли Куніс Микола Бадай розповів, чому акторка разом із чоловіком не змогла потрапити у двір свого дитинства в Чернівцях. За його словами, в той день там просто нікого не було, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми дзвонили, там такі великі ворота, фірточка, ніхто не відповідав, і навіть по реакції вікон видно було, що там нікого не було. Ми зашли у сусідський будинок, винесли стілець, Міла через забор подивилась будинок, подивилася двір", - розповів Бадай. За його словами, відмовилися впускати всередину батьків Міли, але це сталося кількома днями пізніше.

Голлівудська акторка Міла Куніс розповіла, що її не пустили у колишній будинок в Чернівцях

Голлівудська акторка Міла Куніс розповіла, що її не пустили у колишній будинок в Чернівцях

ТСН з’ясувала, що частина двоповерхового дому, де раніше жила родина зірки, належить депутату так званої "Держдуми" РФ Валерію Скругу, а інша частина – його мамі. Телефоном Марія Скруг пояснила, що її в той день просто не було вдома, а батьків зірки не пустила в двір жінка, що допомагає по господарству, бо літня пара здалася їй підозрілою. "Слухайте, зараз така криза, біженців купа, таке коїться. Ми бідна Україна. Це не Америка", - пояснила власниця будинку.

Як повідомлялося, голлівудська акторка з українським корінням Міла Куніс заявила, що в рідних Чернівцях її образили тим, що не пустили в будинок, де вона жила з батьками до переїзду в Сполучені Штати. Через два місяці після подорожі зірка зізналася про це британському глянцю.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов 

Повʼязані теми:

Наступна публікація