Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волочкова звинуватила хрещену маму своєї доньки у публічному приниженні

Зірку знову розкритикували на ток-шоу.

Черговий скандал навколо імені епатажної балерини Анастасії Волочкової, яка пристрасно цілувалася зі співаком, набирає обертів: зірка поскаржилася на привселюдну образу.

Танцівниця після довгих вмовлянь все ж таки погодилася взяти участь у ток шоу Оксани Пушкіної. До слова, телеведуча є хрещеною мамою 10-річної доньки зірки.

За словами Анастасії, її запросили поговорити на тему її нового проекту, а в результаті – вона піддалася нищівній критиці з боку Пушкіної.

"Я пішла на програму з відкритим серцем, редактори запевняли, що це буде приємна розмова про успіхах, про виставу. З перших хвилин, як тільки Оксана Пушкіна увійшла, вона почала шантажувати мене, і у мене склалося таке враження, що її б влаштувало, якби я вийшла зі студії і застрелилася. Будь-яка інша людина менш сильного характеру не вижила би. Це не по-людськи і тим більше не по-жіночому. Оксана сама не раз розлучалася і теж припускається помилок, що вже тут зводити рахунки зі мною. Протягом півтори години я не могла зрозуміти, де я і чому вона так зі мною по-злому", - поцікавилася зірка у коментарі Super.

Волочкова, своєю чергою, звинуватила Пушкіну у відсутності уваги до похресниці.

Волочкова скандал_1
instagram.com/volochkova_art
Зірка видалила із мікроблогу провокаційний шпагат

"Це була не програма, здавалося, вона зводить зі мною старі рахунки, мстить за якісь старі образи, про суть яких я знати не знаю. Я не розумію, навіщо вона влаштувала це абсурдне судилище і вказувала мені, чим мені займатися, чим не займатися і як мені жити. Що дивно, будучи хрещеною моєї доньки, вона жодного разу не зателефонувала ні мені, ні їй за десять із половиною років", - зазначила балерина.

Однак, танцівниця продовжує вражати своїми шпагатами, щоправда, останній у мікроблозі вона чомусь видалила, а також – стверджує, що впоратися із ситуацією її допомагає почуття гумору.

Нагадаємо, Волочкова виставила себе на посміховисько під час абсурдного номеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції