Володимир Дантес прокоментував стосунки Наді Дорофєєвої із Мішею Кацуріним: "Не люблю лицемірство"

Автор
Марія КоробоваМарія Коробова
Дата публікації
Перегляди
47к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Володимир Дантес прокоментував стосунки Наді Дорофєєвої із Мішею Кацуріним: "Не люблю лицемірство"

Співак зізнався, що більше не спілкується з колишнім другом та ексдружиною.

Виконавець Володимир Дантес прокоментував романтичні стосунки колишньої дружини Наді Дорофєєвої з ресторатором Мішею Кацуріним.

Як зізнався артист, зараз він не підтримує жодних стосунків із колишнім другом, а також зазначає, що для нього роман співачки й ресторатора став справжньою несподіванкою, як і для багатьох шанувальників.

"Взагалі не спілкуюся. Не бачу сенсу підтримувати стосунки. Ми ж не проводимо час разом. Я все чекаю, коли запитають у Наді, що от закохалася, але цікаві подробиці. Мені самому цікаво, а як це відбулося? Закохалися? Ну-ну", - сказав Дантес у інтерв'ю ЖВЛ.

Надя Дорофєєва, Володимир Дантес та Міша і Даша Кацуріни

Співак сказав, що не любить, коли люди щось не договорюють та приховують. Володимир відверто сказав, що його ображає те, як закінчилися його стосунки з Надею.

"Я не люблю лицемірство і прихованість. Я завжди казав, що коли люди щось не договорюють, це не прикольно. Мені неприємно, як все відбулося, хочу наголосити, що саме як. Я просто чекаю, коли розпочнуться якісь уточнення", - сказав Дантес.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес / Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Втім, виконавець зауважив, що їхнє розлучення з Дорофєєвою минуло спокійно і без скандалів. Перший час експодружжя підтримувало зв'язок, але зараз вони не спілкуються.

Раніше Надя Дорофєєва поділилася з шанувальниками ніжною світлиною в обіймах Кацуріна.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
47к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація