Володимир Горянський змінив імідж та почав колекціонувати зброю

Актор знімається у новому серіалі.

У мережі з'явилися фотографії відомого актора Володимира Горянського в новому несподіваному амплуа. На знімках Володимир у великому кабінеті позує у військовому мундирі з серйозним виразом обличчя. Улюбленого українського актора в такому образі глядачі побачать на екрані телеканалу "1+1" цієї осені в новому комедійному серіалі "Найкращий" тиждень мого життя"- адаптації популярного британського серіалу, знятого продакшном "Імперія Добра" під керівництвом Антона Лірника.

Горянський новий імідж_2
прес-служба каналу "1+1"

Режисером картини виступив Семен Горов.

У серіалі "Найкращий" тиждень мого життя" Володимир Горянський зіграв мужнього генерала у відставці, турботливого батька та люблячого чоловіка. Як зазначив Володимир, воює його персонаж тільки всередині сім'ї, з нареченим доньки, і в одній з серій ледь не застрелив власного зятя:

Горянський новий імідж_3
прес-служба каналу "1+1"

"За сюжетом мій персонаж зустрічає гостей: за тиждень до весілля в батьківський будинок приїжджає його донька з обранцем. Досвідчений військовий зі стажем починає перевіряти майбутнього зятя на міцність. Це призводить до яскравих і комічних ситуацій. У серіалі ніякої стрілянини немає, є тільки мисливська рушниця, з якою генерал один раз з'являється, коли намагається захистити свій будинок від нареченого доньки. Вся військова колекція батька родини висить у більярдній - це зброя, яку він збирає, але там не тільки пістолети, а й старі арбалети, якісь мечі. Мій персонаж довго "бореться" з зятем, і неможливо передбачити, чи завоює обранець доньки його прихильність".

Горянський новий імідж_4
прес-служба каналу "1+1"

Володимир Горянський прокоментував зміну іміджу і розповів, що в ролі сучасного генерала опинився вперше:

"Я грав військових різних рангів: генералів, рядових, матросів. У цьому плані в мене палітра досить широка. Але сучасного генерала я грав вперше. Мій персонаж у відставці, і намагається застосувати свій суворий військовий характер у будинку. Але його генеральська форма і підтяжки не завжди "працюють" для сім'ї. Напевно, в цьому і полягає його внутрішній парадокс і комедійність цього образу. Нічого спільного між мною в реальному житті і серіальним персонажем немає".

Варто зазначити, що в 8-серійній комедії "Найкращий" тиждень мого життя" знімалися українські актори Володимир Горянський, Ольга Сумська, Юрій Горбунов, Костянтин Октябрьський, Катерина Вострікова та інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: