Володимир Горянський: "До бездарностей я байдужий, до талантів – суворий"

Народний артист України розповів про свою нову роль у скетч-шоу "Знай наших".

Український актор Володимир Горянський розповів, як відбувалися знімання нового скетч-шоу "Знай наших":

"Це цікавий, комедійний й іронічний серіал. Моя історія проста, я граю професора, який приймає іспит у іноземки. А оскільки добре предмет знає той, хто добре заплатить, вся історія мого героя будується на цьому. Кілька днів ми знімали в університеті. Знімали вночі, коли заклад був порожнім, і закінчували перед початком занять. Іноді я не розумів, у якій реальності знаходжусь: спати вдень не міг, тому що у мене були інші зйомки та репетиції, вночі теж працював. Але я звик будь-які незручності перевертати так, щоб вони працювали на мою роль. Мені здається, з режисером Семеном Горовим і актрисою Ольгою Кіяшко нам вдалося подолати ці труднощі"

Також Володимир розповів, що викладає у Київському національному університеті культури і мистецтв:

"Я займаюся викладацькою діяльністю. У мене два курси студентів по 30 чоловік. Почуття педагога мені дуже знайомі. До бездарностей я байдужий, до талантів - суворий. Іноді молодь не розуміє, яким талантом володіє. Всім Бог дав по-різному: комусь - більше, комусь - менше. Моє завдання - витягнути з них все божественне", - розповів актор.

За словами народного артиста, його йому вже давно пропонують стати депутатом:

"Це триває з часів Леоніда Кучми. Зараз мої критерії досить високі. Тому що ну ніяк ми не можемо привести в парламент людей мудрих, глибоких, чесних. Поки все дуже складно", - поділився думками артист, пише "КП" в Україні ".

Також Горянський розповів, який прийняв би законопроект, в першу чергу, якби був політиком. На думку актора, дуже доцільним був би "законопроект про процедуру відкликання депутатів".

"Повинна бути можливість відкликати депутата, щоб він розумів, що на його місце завжди можуть обрати іншого. Тоді буде результат. Суспільство не повинно бути заручником. Адже зараз практично нічого неможливо зробити. Вони йдуть з обіцянками, потрапляють у владу і про все забувають. А так не повинно бути. Пройшов рік - нічого не зроблено? До побачення! " - прокоментував Володимир.

Залиште свій коментар