Володимир Кличко розповів про виховання 6-річної доньки від Панеттьєрі

Володимир Кличко розповів про виховання 6-річної доньки від Панеттьєрі

Володимир Кличко розповів про виховання 6-річної доньки від Панеттьєрі

facebook.com/K2Ukraine

Дівчинка живе з батьком.

Український боксер Володимир Кличко поділився подробицями виховання своєї доньки Каї-Євдокії від американської акторки Гайден Панеттьєрі.

У грудні 2020-го дівчинці виповнилося 6 років і як розповів знаменитий батько, Кая обожнює виклики так само, як і він. У коментарі сайту братів Кличко Володимир поділився, що під час карантину мав змогу провести декілька місяців з донькою і цей час був безцінним:

Декілька місяців під час карантину я провів з дочкою. Це був фантастичний час. Кая також любить виклики. А деякі речі вона робить краще, ніж я. Наприклад, кататися на конях. Я не батько - робота. Дуже велика опіка і турбота шкодять здоровому розвитку

вважає Кличко
Володимир Кличко з донькою / twitter.com/haydenpanettier

Окрім того знаменитий батько зазначив, що виховує доньку не ставлячи як приклад матеріальні цінності. Кличко наголосив, що пам'ятає звідки він родом та пояснює доньці, "що ми - невелика частина загальної картини, тому можемо і зобов'язані взяти відповідальність на себе".

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі з донькою / people.com

Нагадаємо, що Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі були разом впродовж семи років. 2014-го акторка народила коханому дочку, а 2018 вони розійшлися і скасували заручини. Дівчинка живе з батьком.

Наступна публікація