Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Остапчук детально розповів, як вони з дружиною повідомили дочці про їхнє розлучення

Ведучий радився із дитячим психологом.

Телеведучий Володимир Остапчук, який зізнався, що стало причиною розлучення з дружиною, розповів, як вони повідомили цю новину старшій дочці, йдеться у "Світському житті".

Так, шоумен поділився, що перш ніж розповісти про усе шестирічній Емілії, він радився із дитячим психологом.

"Я, як педагог, як людина, яка спеціально ходила до дитячого психолога, аби зрозуміти, як правильно це дитині пояснити, скажу: Емілія – та дівчинка, яка бачила наші постійні сварки, прямо серйозні сварки, прямо дуже серйозні сварки і вона все прекрасно розуміє. Їй шість років, але вона розуміла, що не клеїться це життя, вона це бачила. І ми прийшли і сказали: "Еміліє, доцю, ти розумієш, така історія, ти бачиш, що ми з мамою постійно сваримось, можливо нам з мамою не треба жити разом, а окремо. Це не означає, що ми тебе не любимо, це не означає, що я не приїжджатиму і не читатиму тобі казочки". Це стрес, але більший стрес, коли люди не роз’їжджаються і відбуваються погані речі в родинах", – розповів знаменитість.

Володимир Остапчук_3
instagram.com/vova_ostapchuk

Перебуваючи у шлюбі подружжя придбало дві квартири, дві автівки та народили двох дітей. Володимир Остапчук розповів, що ще до подачі заяви на розлучення пара підписала нотаріальну угоду про те, що дві квартири, один автомобіль і половину збережених коштів, а це близько 30 тисяч доларів, Володимир залишив Олені.

"Більше того, я взяв на себе зобов’язання, як нормальний чоловік, виплачувати щомісяця певну суму. Я порахував, що з 1 вересня 2019 року по 1 лютого 2020 я на дітей виплатив 225 тисяч гривень, це трішки більше, ніж дев’ять тисяч доларів. Також я оплачую школу, додаткові витрати, пов’язані з поїздками закордон чи на відпочинок. Коли вони були в Канаді, то я винаймав їм будинок, у якому вони жили два з половиною місяці", – розповів учасник "Танців з зірками".

Володимир Остапчук розлучився з дружиною_3
instagram.com/vova_ostapchuk

Втім, за словами Осадчої, Олена Войченко казала, що ексчоловік виплачував кошти нестабільно, що у неї були заборгованості за школу та що Володимир відмовився оплачувати няню.

"Я не можу відмовитися або погодитися оплачувати няню. Я плачу певну суму щомісяця, а як вона їх розподіляє це вже інша справа. Я думаю 225 тисяч гривень за п’ять місяців вистачить, якщо їх розумно розподілити. Я не тільки грошовими виплатами підтримую родину, я зобов’язався бути гарним батьком, яким я був, є і назавжди залишуся" – прокоментував Володимир Остапчук.

Відео Інтерв’ю з Володимиром Остапчуком: чому насправді шоумен пішов від дружини

Кілька місяців тому країну приголомшила звістка про те, що телеведучий Володимир Остапчук розлучається зі своєю дружиною Оленою Войченко. Увесь цей час шоумен зберігав мовчання – і ось тепер Світське життя вирішило розставити крапки, чому насправді Володимир Остапчук пішов від дружини.

Інтерв’ю з Володимиром Остапчуком: чому насправді шоумен пішов від дружини

Нагадаємо, днями Ілона Гвоздьова прокоментувала новину про зради Остапчука дружині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції