Володимир Остапчук подав запит на психологічну експертизу його колишньої

Володимир Остапчук подав запит на психологічну експертизу його колишньої

Фото: instagram.com/olenavoychenko

Також Остапчук розповів, які у нього наразі стосунки з Оленою Войченко.

Український шоумен Володимир Остапчук подав запит до опікунської служби на психологічну експертизу його колишньої Олени Войченко.

Так, ведучий, який офіційно підтвердив стосунки із Христиною Горняк, повідомив, для чого це робить, йдеться у "Світському житті". Адже нерідко чоловіки так роблять, коли хочуть забрати собі дітей.

Процес призупинили на час карантину, але коли все відновиться, Олені зроблять цю експертизу.

У нас з Оленою з самого початку були не вирішені питання з дітьми, тому що на початку серпня-вересня мені було дуже складно бачитися з дітками. Олена в деяких інтерв’ю навіть запевняла про те, що я там неврівноважений, або там ще щось… Я сказав: "Ок, добре! Тоді кожен з нас зробить запит, експертизу і таким чином ми перевіримо". Жодним чином я не хочу ні забирати діток, ні робити з цього якісь гучні речі. Просто це юридична буква, яку я вирішив зробити. Так само, як і Олена.

повідомив Володимир Остапчук

Крім того, шоумен розповів, які у нього наразі стосунки з колишньою.

Стосунки в нас виключно щодо діток. Тому що нам потрібно як батькам і мені як татові, який любить своїх дітей, розуміти де вони, що вони роблять, куди ходять. Я приїжджаю до них. Ми коли з Христиною облаштовували і шукали житло, обов’язково у нас є кімната, тому що я хочу, щоб дітки приїздили до мене, я хочу, щоб у нас були нормальні стосунки. Тому ми спілкуємося, але спілкуємося тільки щодо дітей.

зізнався Володимир Остапчук

Володимир Остапчук представив свою нову кохану та дав інтерв’ю

Володимир Остапчук представив свою нову кохану та дав інтерв’ю

Нагадаємо, що Володимир Остапчук розлучився з дружиною Оленою Войченко після 14-річних стосунків. Пара виховує двох дітей, 6-річну дочку Емілію та дворічного сина Евана-Олександра.

Згодом Олена дала інтерв'ю, у якому розповіла про численні зради ексблаговірного.

Зі свого боку, Остапчук заявив, що все насправді не так. Що він ніколи не зраджував дружину. Окрім того, ведучий знайшов пояснення вчинку екскоханої. Він заявив, що "можливо, вона ще не звикла до нового статусу і самостійного життя".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація