Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Остапчук прокоментував, чому ексдружина відмовилася від аліментів

Володимир Остапчук прокоментував, чому ексдружина відмовилася від аліментів

Шоумен розповів, що з майна залишив ексобраниці.

Український ведучий Володимир Остапчук віднедавна на повну насолоджується життям, оскільки більше не приховує роман з нотаріусинею Христиною Горняк.

Проте не забуває знаменитість і про минуле життя. Так, Остапчук розповів, що він залишив колишній дружині Олені Войченко з майна, а також чому екскохана відмовилася від аліментів.

За словами Володимира, за час, що вони були з Войченко разом, у них з'явилися дві квартири, вони накопичили певну суму грошей та придбали автомобіль, поділився Остапчук у "Зірковому шляху".

Загалом у нас було близько 60 тисяч. Ми їх розділили порівну. Я забрав одну свою валізу, сів у свій автомобіль і поїхав, а все інше залишив. Так має вчинити справжній чоловік. Я вважаю, що це благородно
поділився Остапчук
Володимир Остапчук з ексдружиною
instagram.com/olenavoychenko
Володимир Остапчук з ексдружиною

Разом з тим він пояснив, що Войченко не захотіла стягувати з нього аліменти на двох неповнолітніх дітей пари, оскільки таким чином шлюборозлучний процес закінчився швидше.

Ми з Оленою домовилися, що я буду добровільно сплачувати гроші та утримувати діток. Як тато, я зроблю все, щоб їм завжди було комфортно
пояснив ведучий

Нагадаємо, що раніше Володимир Остапчук відреагував на закиди ексдружини, що він шукає дітям нову маму. Шоумен заявив, що слова колишньої – наклеп.

Залиште свій коментар

Вибір редакції