Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Остапчук розповів, як часто бачиться з дітьми після розлучення з дружиною

Шоумен зізнався, що спілкується з дітьми набагато частіше, ніж раніше.

Популярний ведучий, учасник "Танців з зірками" Володимир Остапчук, який восени минулого року розлучився з дружиною, наразі розповів, як часто бачиться з дітьми, 6-річною Емілією та майже дворічним Еваном.

У коментарі ТСН.ua шоумен повідомив, що його 6-річна дочка навчається одразу у двох школах, в Україні та в Канаді.

Володимир Остапчук з дочкою
instagram.com/vova_ostapchuk

"Зараз бачимось набагато частіше. Вчора бачився, сьогодні не можу, бо зайнятий, але завтра ввечері ми плануємо зустрітися. Вони наразі повернулися до України. Два з половиною місяці були в Канаді, і наприкінці грудня повернулися, але є плани, що вони поїдуть знову туди, тому що Емілія (дочка Володимира - прим.ред.), в першому класі. Вона навчається і тут і там, у двох школах. Ми з Оленою, колишньою дружиною, вирішили, що віддамо її і в ту і в ту школу, для того, щоб вона нормально адаптувалася до англомовного середовища", - зауважив Остапчук.

Володимир Остапчук з дітьми
instagram.com/vova_ostapchuk

Також Володимир із захопленням розповів про те, як дорослішають діти.

"Емілія - дуже життєрадісна дівчинка. Вона вже така принцеса, їй же вже 6 років, в неї вже подружки, в неї вже свої справи. Я вже навіть стукаю в кімнату до неї, перед тим як зайти. Зараз віддали її на ковзани, тому буду її возити. А от з малим, якому 1,9 року, звичайно бавимося, він такий пухляш", - зізнався зірка.

Нагадаємо, Володимир Остапчук розвівся з дружиною Оленою Войченко після 15-річних стосунків. Пара виховує двох дітей, 6-річну дочку Емілію та майже дворічного сина Евана-Олександра. Через що саме подружжя розлучилося достовірно невідомо, однак не так давно відповідаючи на пост ексчоловіка Олена натякнула на причину розриву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції