Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Остапчук розповів, як сидів у засідці з поліцією у новому сезоні проекту "Інспектор. Міста"

Інспектор розслідував резонансні події, про які повідомили мешканці міст.

13 листопада о 21:45 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового сезону проекту "Інспектор. Міста" з Володимиром Остапчуком, у якому він відвідав шість невеликих населених пунктів: Скадовськ, Калуш, Мукачево, Вінницю, Заліщики й Кропивницький.

Інспектор шукав "гордість", "ганьбу", прихований потенціал і розслідував резонансні події, про які повідомили мешканці міст.

Інспектор.Міста_7
прес-служба каналу "1+1"

Днями під час презентації нового сезону Володимир Остапчук поділився подробицями нового сезону "Інспектору. Міста" та відверто говорив про свої емоції та враження від інспекцій, розповів про кумедні й шокуючі історії, що трапляються з командою, озвучив секрети й  моменти, які лишилися за кадром.

Як і в попередньому сезоні, інспектор перевіряв рівень медицини, освіти, сфери послуг, харчування, безпеки та еліту, тобто представників влади.

Інспектор.Міста_8
прес-служба каналу "1+1"

"Не в кожному з міст будуть мери. В одному з них, Остапчук стане мером, а в іншому —  мер стане нашим таємним агентом", — заінтригував Володимир.

Також ведучий розповів, що він прагнув розкрити туристичний потенціал деяких населених пунктів і зрозуміти, чого їм не вистачає для розвитку.

"Велику увагу ми приділяли резонансним подіям, що трапились в обраних для інспекцій містах. Це трагедії, історії з безвідповідальністю медичних працівників, вчинки, що заважають мешканцям міст спокійно жити. Ми хочемо, аби всі зрозуміли, що за свої злочини рано чи пізно доведеться відповідати, навіть, якщо минуло 5-7 років", — розповів Володимир Остапчук. 

Інспектор.Міста_2
прес-служба каналу "1+1"

По декілька разів на день, перевіряючи місто, команда викликала поліцію й писала заяви про виявлені порушення й проблеми. В кінці правоохоронці вже навіть не просили прес-карти, адже знали всіх зі знімальної групи.  Ведучий також додав, що він навіть разом із поліцією сидів у засідці й ходив на провокації.

За словами Володимира, над новим сезоном "Інспектору. Міста" команда працювала особливо злагоджено.

Інспектор.Міста_1
прес-служба каналу "1+1"

В одному з міст, всією групою перевіряли якість харчування, в іншому — оператори намагались викрити наркодилерів. Андрій Горовий, керівник проекту, ледь не потрапив за ґрати, перевіряючи чесність мера. Очільниця міста не тільки написала заяву до поліції, а ще й розмістила в соцмережах його фото з підписом: "Шахрай. Допоможіть знайти".

Ведучий додав, що в закладах, які він перевіряв, команду проекту жодного разу не назвали знімальною групою.

"Нас називали "бригада" й навіть казали, що ми прийшли з метою "озброєного пограбування". А ще ж ми користуємось своєю специфічною лексикою. Вислів "камера в розгоні" значить, що її ввімкнули. Під час однієї з інспекцій, режисер голосно запитала: "Всі в розгоні?", а оператори ще гучніше відповіли: "Так, в розгоні". І я чую, як охоронець у свою рацію говорить: "Не знаю, хто це, але вони всі в розгоні", - пригадав Володимир.

Інспектор.Міста_10
прес-служба каналу "1+1"
Володимир Остапчук, Ольга Слісаренко, Наталя Сукач, Андрій Горовий

Першою про всі пригоди команди проекту дізнається Ольга Слісаренко, головний продюсер розважальних проектів "1+1". Саме їй Володимир пише повідомлення про те, як тричі тонув у морі, а його ніхто не рятував, та з ким трапились сутички.

"Новий сезон покаже, якою різною є Україна. Я бачила історії, від яких проймає гордість за рідну країну. Але були й моменти, в які не можеш і не хочеш вірити", — поділилась думками Ольга Слісаренко.

Також продюсер додала, що вийти з небезпечних ситуацій, команді допомагає позитив і почуття гумору Володимира Остапчука. Він ніколи не відповідає на агресію взаємністю, тому вороже налаштовані охоронці швидше заспокоюються. Ведучий свою поведінку пояснив не тільки життєвою позицією, а й метою, яку ставить перед собою команда проекту.

Інспектор.Міста_4
прес-служба каналу "1+1"
Презентація нового сезону

"Ми не маємо за мету зняти штовханину, — говорить інспектор. — Ми шукаємо правду, звертаємось до совісті людей, спонукаємо до якісних змін".

Володимир Остапчук розповів, що відновити сили та емоційний стан після складних інспекцій, йому допомагають подорожі з родиною. Він сідає за кермо й вирушає за межі столиці хоч на декілька днів.  Приємні спогади в інспектора залишились після відпочинку в Ужгороді, Одесі й Вінниці. Також ведучому подобається Закарпаття. Він планує вирушити туди на відпочинок із сім’єю і навіть має цікаву мрію.

"Коли буду старенький, куплю виноградник і робитиму вино", — заявив інспектор.

Також ведучий згадав про сайт "Таємний інспектор". Майже щодня Володимир Остапчук у своїх соцмережах отримує повідомлення від українців із проханням завітати до їхнього міста з перевіркою. Щоб жоден лист не згубився, телеканал "1+1" запустив сайт, де кожен українець може розповісти про переваги й недоліки свого міста, про резонансні історії, що там трапились, про ініціативних людей, які вже сьогодні живуть за європейськими цінностями, дбаючи про майбутнє України.

Відео"Україна змінюється" – Володимир Остапчук презентував новий сезон проекту "Інспектор. Міста"

Володимир Остапчук презентував новий сезон проекту "Інспектор. Міста". Проінспектувавши міста України, Володимир сформував певні правила, як нам розвивати країну та вирішувати проблеми. А ще ведучий запустив свій флешмоб #мандруйукраїною. Дізнайтесь більше у нашому відео.

"Україна змінюється" –  Володимир Остапчук презентував новий сезон проекту "Інспектор. Міста"

Глядачі "1+1" зможуть побачити прем’єрний випуск "Інспектор. Міста" вже 13 листопада о 21:45.

Залиште свій коментар

Вибір редакції