Володимир Остапчук, стримуючи сльози, пригадав важку розмову про розлучення з 7-річною донькою

Володимир Остапчук, стримуючи сльози, пригадав важку розмову про розлучення з 7-річною донькою

Володимир Остапчук, стримуючи сльози, пригадав важку розмову про розлучення з 7-річною донькою

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Шоумен зізнався, що не так часто бачить дітей, як хотілося б.

Український ведучий та шоумен Володимир Остапчук, який пояснив свою позицію щодо розлучень, зізнався, що не так часто бачить своїх дітей, як хотілося б.

Як відомо, від попереднього шлюбу з Оленою Войченко в Остапчука лишилося двоє дітей – 7-річна Емілія та дворічний Еван. Зірковий батько зізнався, що дуже хоче брати участь у житті сина та доньки, однак йому цього не дають робити. Про це він розповів "Зірковому шляху".

Не часто бачуся з дітьми. Два-три рази на тиждень. Я б частіше бачився, але, на жаль, це не від мене залежить. Моя колишня дружина не дає мені можливості спокійно спілкуватися і відвідувати дітей, як це має робити батько

поділився Остапчук
Володимир Остапчук з сином / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Ведучий також додав, що він навіть телефоном не завжди може поговорити з дітьми. Так от з донькою Остапчук вже не спілкувався п'ять днів. А ледь стримуючи сльози, Володимир пригадав важку розмову з дівчинкою про розлучення з її мамою.

Була у нас одна розмова. Ми спілкувалися з нею і вона аж плакала і сказала: "Ви ж розлучаєтеся не через мене?". Бо дитина через себе це сприймає. Коли вона вдома, коли ми спілкуємося, я бачу в її очах, що їй не вистачає батьківської уваги. Тому що коли вона приходить і обіймає мене, це такий момент … просто жесть

поділився ведучий
Володимир Остапчук з донькою / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Остапчук з колишньою дружиною / Фото: instagram.com/olenavoychenko

Він зазначив, що від початку не хотів робити розлучення з Оленою Войченко надбанням громадськості, бо розумів, що першою чергою через це страждатимуть діти. Шоумен також зауважив, що вже тривалийчас намагається налагодити спілкування з ексдружиною.

У нас є діти і я, звичайно, вже рік намагаюся постійно налагодити стосунки. Для мене взагалі було б ідеально, якби  в нас не було жодних суперечок з цього приводу, щоб я нормально спілкувався. В цій історії нашого спілкування, коли воно зараз не вдається, мені дивна одна річ. Я ж вчинив по-чесному, тобто, коли я прийшов і сказав, що ми не можемо склеїти ці стосунки. Багато разів намагалися склеїти, але щоразу два -три тижні, знову збій

зізнався Остапчук
Остапчук з дітьми / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Він наголосив, що якщо так і не вдасться домовитися з колишньою дружиною щодо спілкування з дітьми, йому доведеться звернутися до суду:

Як тато підтримую дітей, плачу за садочки, школи, даю гроші на утримання, даю гроші на одяг. Але, якщо ми не можемо домовитися, єдиний вихід – йти до суду. В судовому порядку це називається встановити графік відвідування дітей

наголосив Володимир

Нагадаємо, що Володимир Остапчук розлучився з Оленою Войченко у березні цього року після 14-річних стосунків. У пари є двоє дітей, 7-річна дочка Емілія та дворічний син Еван-Олександр.

В травні Остапчук розсекретив нову кохану. Нею стала нотаріусиня Христина Горняк. 15 жовтня цього року Остапчук та Горняк відгуляли гучне весілля.

Повʼязані теми:

Наступна публікація