Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Остапчук вперше розповів, чому опинився в лікарні

Шоумен прокоментував нещодавній знімок.

Популярний шоумен та учасник "Танців з зірками" Володимр Остапчук, який днями спантеличив Мережу знімком з лікарні, наразі пояснив, чому там опинився.

Так, ведучий у коментарі ТСН.ua розсекретив, що брав участь у телевізійних зніманнях, які відбувались саме у медзакладі.

"Насправді ця фотографія була зроблена в клініці, де у нас були невеличкі телевізійні знімання. Там за сюжетом я мав бути людиною, яка лягає на хірургічний стіл. Я ще ніколи такого не робив в житті, тому для мене це також був досвід", - пояснив артист.

Також Володимир зізнався, що напис під знімком про народження хлопчика, зробив заради хохми.

"Це були знімання, але я жартома написав, що у мене народилася дитина. А ви знаєте який зараз у мене сімейний стан, я вільний чоловік, у мене є колишня дружина і двоє дітей, але люди ж не перевіряють інформацію і почали мене вітати з народженням дитини. Деякі люди не зрозуміли, що це жарт", - зауважив шоумен, закликаючи завжди перевіряти інформацію перш ніж робити певні висновки.

Нагадаємо, нещодавно у Мережі з'явивися тизер комедії "Побачення в Вегасі" з Еріком Робертсом, у якій Володимир Остапчук зіграв роль пілота.

Залиште свій коментар

Вибір редакції