Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вона моя квітка, моє найбільше діяння: Алан Бадоєв вперше розповів про стосунки з дочкою

Режисер у інтерв'ю торкнувся теми особистого життя.

Один з найталановитіших кліпмейкерів країни Алан Бадоєв, який нещодавно влаштував грандіозне шоу свого підопічного Макса Барських у столичному МВЦ, чи не вперше дав відверте інтерв'ю, де торкнувся тем особистого життя.

37-річний продюсер розповів виданню Вestin.ua, які у нього стосунки з єдиною рідною дочкою Лолітою, яку народила Алану екс-дружина Жанна Бадоєва.

Алан Бадоєв, дочка_3
facebook.com/AlanBadoev.Director

За словами режисера йому наразі дуже цікаво спілкуватися з донькою.

"Це так несподівано: зростає інше життя, і воно так на тебе схоже - але при цьому взагалі інше. Я шалено вдячний життю, я шалено вдячний Жанночці. Якби свого часу ми не завели дитину, я б уже на це не зважився. Мені дуже складно закохатися, а уявити людину, з якою я божевільним чином захочу пов'язати своє життя на 11 років, взагалі не можу. Як? Це велика відповідальність", - зізнався Алан.

Алан Бадоєв, дочка_2
facebook.com/AlanBadoev.Director

Також зірковий татусь назвав Лоліту своїм найбільшим діянням.

"Вона моя квітка, моє найбільше діяння. Я дуже люблю свою дочку, як, безумовно, будь-який інший батько любить свою дитину. Оскільки ми живемо не разом, у мене є можливість за нею спостерігати, і щоразу бачити трохи по-іншому", - заявив Бадоєв.

Алан Бадоєв
facebook.com/AlanBadoev.Director

За словами кліпмейкера він намагається вкласти в дочку відчуття того, що вона може все.

"Хочу, щоб вона знала, що всесвіт для неї. Щоб вона знала, що вона може творити диво. Щоб вона знала, що в цьому тілі, в цих маленьких кулачках і в серці стільки енергії і любові, що можна підкорити весь світ. Я це знаю", - підсумував режисер.

Нагадаємо, нещодавно Алан Бадоєв та його підопічна, співачка TAYANNA стали героями вересневого номера чоловічого журналу XXL

Залиште свій коментар

Вибір редакції