Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вона намалювала синці": Джонні Депп вперше прокоментував звинувачення екс-дружини у побитті

Актор зробив перше офіційне звернення у рамках позову про наклеп.

Голлівудський актор Джонні Депп, який викрив екс-дружину Ембер Герд у брехні щодо побоїв, продовжує надавати докази своєї невинності.

Цього разу зірка "Піратів Карибського моря" зробив перше офіційне звернення у рамках позову проти колишньої про наклеп, пише People.

Депп продовжує стверджувати, що ані Ембер, ані будь-яку іншу жінку ніколи в житті не бив. А ті докази побоїв у вигляді синців, які раніше надавала Герд, за словами Деппа, вона намалювала собі сама.

"Я категорично заперечую всі звинувачення пані Герд, які вперше пролунали 2016 року, коли вона пішла до суду з намальованими синцями, яких, за словами свідків, у неї не було вже наступного дня (це також видно і на відеозаписах з камер спостереження). Я буду заперечувати ці звинувачення все життя. Я ніколи не ображав міс Герд або будь-яку іншу жінку. Це вона була злочинницею, а я – жертвою", - заявив актор.

Джонні Депп та Ембер Герд_2
Associated Press
Джонні Депп та Ембер Герд

Він додав, що насправді це Герд "змішувала рецептурні амфетаміни та лікарські препарати без рецепта з алкоголем". Після цього, продовжує Депп, Герд його била, "часто в присутності свідка", в результаті чого в деяких випадках актор "отримав серйозні тілесні ушкодження".

За словами Деппа, "тілесних ушкоджень" Ембер завдавала йому, використовуючи різні предмети, як от пляшки, банки з газованою водою, пульт від телевізора і багато іншого. А якось акторові, після того, як Ембер нібито запустила у нього пляшку, знадобилася операція на пальці.

"Я боявся, що втрачу палець, руку і втрачу життя", - зізналася зірка.

Зауважимо, що у серпні 2016-го Ембер Герд також згадала історію з пальцем свого екс-чоловіка. Тоді вона оприлюднила моторошні фото, де у Деппа немає частини пальця і сказала, що Джонні в пориві люті відчикрижив собі шматок пальця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції