Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вони усі мої боржники": тато Меган Маркл відверто розповів про стосунки з донькою

"Вони усі мої боржники": тато Меган Маркл відверто розповів про стосунки з донькою

Томас Маркл став героєм документального фільму..

Батько Меган Маркл Томас, який виступить проти неї у суді, наразі дав відверте інтерв’ю.

Так, чоловік знявся у документальному фільмі "Томас Маркл: моя історія" (Thomas Markle: My Story) для телеканалу Channel 5. Як передає видання Daily Mail, тато Меган поділився архівними знімками доньки та відверто розповів про стосунки з нею після її весілля.

Зокрема, Томас Маркл обурений тим, що після одруження з принцом донька не підтримує його фінансово. Адже, за його словами, він платив за освіту своєї дочки, а потім продав свої акції, щоб дати їй 15 000 фунтів на її перше весілля, яке відбулося 2011 року. Втім, Меган більше не надсилає йому грошей.

"Вони усі мої боржники: монархія, Меган, Гаррі. За те, що я пережив. Моя дочка говорила мені, що, коли я стану старим, вона про мене подбає. І тепер прийшла пора доглядати за татом. Але для них я не існую. Гаррі, розуміє він чи ні, тепер частина моєї родини, а я - його. Ми повинні поговорити. Йому більше не 12 років", - заявив Томас Маркл.

Принц Гаррі та Меган
Associated Press

Пригадав Томас Маркл і момент, коли він домовився з фотографами продати свої знімки напередодні весілля Меган, а після потрапив до лікарні з серцевим нападом і не приїхав на святкування.

"Вони обіцяли захистити мене, але їх захист полягав лише в тому, щоб заборонити мені з будь-ким розмовляти", – розповів Маркл.

Засмучений Томас і тим, що про те, що він стане дідусем, чоловік дізнався по радіо.

Принц Гаррі та Меган
Associated Press

"Це звучить як жарт, коли ти говориш людям, що дізнався про таке по радіо. Так, це моя дочка, і вона каже про мого онука, а я дізнаюся про це не по телефону", – зізнався тато Маркл.

До рішення Меган і Гаррі скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї Томас ставиться негативно. За його словами, коли дізнався про це, то відчув "збентеження" і "розчарування".

"Востаннє вони побачать мене, коли мене будуть опускати в землю. Я не думаю, що вони будуть раді бачити мене і тоді", – поділився тато Меган Маркл.

Нагадаємо, рік тому тато Меган оприлюднив у ЗМІ особистого листа від дочки, в якому та просить його зупинитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції