Вперше в Україні на шоу "Маскарад" співведучим Юрія Горбунова стане діджитал-персонаж

Вперше в Україні на шоу "Маскарад" співведучим Юрія Горбунова стане діджитал-персонаж

Відомому ведучому компанію складе герой Лайк.

Вже цієї осені на телеканалі "1+1" щосуботи о 20:20 буде виходити найзагадковіше шоу "Маскарад".

Сьогодні стало відомо, що ведучим розважального шоу буде Юрій Горбунов, який вже багато років поспіль веде "Танці з зірками" та "Голос країни". Але вести шоу він буде не сам. Вперше в Україні його співведучим стане діджитальний герой Лайк, який буде з’являтись на екрані глядачів шоу, спілкуватися з учасниками та відображати настрій номеру, змінюючи образ.

Юрій Горбунов з співведучим, Маскарад
пресслужба каналу "1+1"
Мати діджитал-співведучого – надзвичайно цікавий досвід, адже мені випало першим на українському телебаченні працювати у такій незвичній компанії. Я вірю, що за технологіями - майбутнє, тому мені було легко і комфортно працювати із Лайком. Лише потрібно було увімкнути акторську фантазію, уявивши, що він стоїть поруч зі мною
прокоментував Юрій Горбунов

Також ведучий розповів, що вже з нетерпінням чекає, коли глядачі зможуть побачити шоу в ефірі.

Це справді неймовірне шоу. Подібний формат реалізовувався в нашій країні вперше, тому всій команді було нелегко, але результат вийшов дуже крутим. Я впевнений, що глядачі будуть здивовані, коли дізнаються, які зірки ховаються під маскарадними костюмами
додав артист

Юрій зізнається, що під час знімань шоу сам намагався вгадати, хто ж ховається під фантастичними костюмами.

Звичайно, я як і всі учасники зіркових команд та глядачі, не знав, хто приховується під фантастичними образами. Це тримається у суворій таємниці. З усіх 13 героїв я особисто зміг вгадати лише одного артиста. А от як це вдавалось нашим зірковим командам, глядачі побачать вже скоро на "1+1"
повідомив Юрій

 Над розробкою образа діджитального ведучого режисери-постановники працювали разом із 3D-художником Матвієм Величко, який створив зовнішній вигляд і анімацію функціональних фішок персонажа. А над технічним втіленням цієї ідеї працював Олександр Ковтун і його команда.

Нагадаємо, що наразі відомий повний склад зіркових команд.  Так, до команди ПТП увійшли: Наталя Могилевська та Юрій Ткач, а у команді MONATIK за перемогу будуть змагатися Влад Яма та MARUV.

Шоу "Маскарад" є адаптацією румунського формату Mysteries in the spotlight, який був презентований 2012 року та успішно реалізований у багатьох європейських країнах. 

Нове розважальне шоу глядачі телеканалу "1+1" зможуть побачити вже цієї осені. "Маскарад" буде виходити по суботах о 20:20.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів