Вперше в Україні: VIVE LA FRANCE! Олег Скрипка запрошує до французького кабаре

Вперше в Україні: VIVE LA FRANCE! Олег Скрипка запрошує до французького кабаре

Олег Скрипка запрошує до французького кабаре

20 грн з кожного проданого квитка віддадуть на благодійність.

За більш ніж 20 років мого досвіду роботи в світі шоу-бізнесу мене неодноразово запитували на предмет організації концертів в Україні. Нарешті після обговорення з моїм другом і менеджером Джонатана Дассена, ми вирішуємо почати нашу дивовижну пригоду з розробки та реалізації унікальних концертів в Києві у вересні 2014 року.

Реально, після серйозних обмірковувань я дійшов висновку, що підготовка буде не така швидкоплинна, і в підсумку ми намітили захід на грудень 2014.

Грудень і наближення Різдва наштовхнули мене на думку, що слід поєднати концерт зі святковою вечерею, привівши все це в формат французького кабаре.

Разом із моїми компаньйонами ми починаємо шукати відповідні нашому заходу концертні майданчики, зали. Поступово приходить ідея зробити цей захід багаторазовим. Ми не можемо його влаштовувати абиде... У нашій концепції справжній французький концерт із справжньою французькою вечерею - так, як це роблять у Франції. Отже, в Києві ми зупиняємо свій вибір на бальній залі шикарного готелю Fairmont місткістю 350 гостей, а також публічний концерт у Жовтневому Палаці. І оскільки ідея ніколи не приходить сама, я вирішив розширити цей захід, в Харкові в комплексі "Наша дача" та Палаці Україна, а також в Одесі "Сади Перемоги".

Моя зустріч із українським музикантом Олегом Скрипкою дала нову грань цьому заходу. Отже, я вирішив зробити наші концерти за участю групи Олега. Я запропонував йому бути особою цього заходу, на що він відповів моментальною згодою.

Ми одностайно дійшли висновку, що частину коштів від реалізації цих концертів ми направимо на благодійність. Ми погодилися, що період грудня - це ідеальний час, щоб заохотити талановитих дітей подарунками до Різдва.

Я пам'ятаю, коли я був дитиною, я завжди знав дві дати в очікуванні подарунків: це день мого народження і Різдво.

Ми стартуємо в середу 3 грудня і завершуємо 8 грудня.

Ми організуємо анімацію в п'ятницю, 19 грудня 2014, на Свято Святого Миколая, і передамо подарунки дітям. Припускаємо зробити на Софіївській площі в Києві.

20 грн з кожного проданого квитка буде передано у фонд подарунків для дітей. А також на святковому концерті 5 грудня в готелі Fairmont ми запропонуємо аукціон, продаж особистих речей від Джонатана Дассена і Олега Скрипки, виручку від яких теж передамо в благодійний фонд.

Patsy

Patsy Ranarijaona - французька співачка мадагаскарського походження
Її реальне ім'я Patsy Ranarijaona - французька співачка мадагаскарського походження (malgache), народилася в 1969 році. Батьки Патсі були музикантами, тому її вибір присвятити себе музиці був досить логічним.

Першу популярність їй приніс хіт Liverpool, випущений в 1988 році, через рік вона випустила хіт Comme un appel. Її перший сингл не приніс їй миттєвий успіх, але через два роки вона змогла зайняти позиції в Top 50 з Liverpool. Comme un appel був написаний мсьє Éric Mouquet, композитором Deep Forest Christian Vié, автором першого альбому Patsy з назвою Tout contre, в якому записаний і Liverpool.

Пізніше вона вирішує відкрити батьківщину свого батька - "таємничу країну" Мадагаскар. Протягом десяти років вона розвиває франко-мадагаскарську культуру. У червні 2009 року в студії вона записує новий сингл Notre histoire, в співзвуччі голосу і народних мистецтв інструментів.

Багато років Патсі є відсутня на французькій сцені, але багато гастролює в Канаді та Лівані з новими альбомами. Також вона випускає альбом в Японії, не ступивши туди навіть ногою. Вона інтерпретує Avoir vingt ans en 68 із Jean-Jacques Goldman, Carole Fredericks і Michael Jones і домагається успіху в Японії та Бельгії. Другий альбом Патсі Des illusions вийшов в 1993 і третій Ailleurs 1995. У кінокартині Un amour de sorcière в дуеті з Michael Jones вона виконує трек англійською. Посол мадагаскарської культури, Patsy організувала захід Madagascar à Noyelles-sous-Lens в січні 2009. Першого травня 2013 вона брала участь у концерті пам'яті Edith Piaf в театрі Себастополь міста Лілль у Франції.

Джонатан Дассен

Джонатан Дассен - перший син відомого співака Джо Дассена і його другої дружини Крістін Дельво
Народився 14 вересня 1978 в американському шпиталі у Нейї-сюр-Сен. Джонатан Дассен - перший син відомого співака Джо Дассена і його другої дружини Крістін Дельво. Два роки потому, 20 серпня 1980, суперпопулярний виконавець Les Champs-Elysées і багатьох інших хітів помер від раку. У нього залишилися сини - Джонатан та Жульєн.

Отже, подорослішавши, Джонатан і Жюльєн, як повідомлялося в 2000 році, випустили книгу про їхнього батька, реалізовану журналістами Fabien Lecoeuvre et Gilles Lhôte. У той же час Жюльєн розвиває сімейну справу і випускає мюзикл "Одного разу ... Джо Дассен", Джонатан випускає свій перший незалежний трек під назвою Le Désert.

За кілька тижнів після випуску хіта Ma voisine вийшов також віртуальний дует Елен Сегара з Джо Дассеном Et Si Tu' existais Pas. Після цього в листопаді 2013 Джонатан випустив свій перший альбом, де чудово узгоджуються пісні його батька із його власними оригінальними композиціями.

Олег Скрипка

Олег Скрипка
Джаз-оркестр "Забава" - це створений Олегом Скрипкою своєрідний український "all star band", колектив солістів-віртуозів, складений із кращих вітчизняних джазових та рок-музикантів, жанрова унікальність якого на теренах України сьогодні є беззаперечною. Ми створюємо в Україні вже добре знану в світі традицію вечорів французьких кабаре, в атмосфері відкритості, елегантності та шику. Цей культурний оазис зможе вгамувати естетичну спрагу шанувальників пристойної, душевної пісні, всіх тих, хто має бездоганний смак і почуття стилю. Сторіччя тому кабаре було аналогом сучасних модних клубів, а музична складова концертів гармонійно поєднувала такі тодішні актуальні напрямки, як традиційний джаз, міський романс та оперету, - розповідає Олег Скрипка. - Пізніше в рамках жанру була сформована естетика бродвейських мюзиклів, різноманітних еротичних шоу та навіть рок-н-ролу, адже саме з кабаре пішла традиція "танців на п'яних столах". Ось чому саме сьогодні, у часи шаленої еклектики, мені здалось надзвичайно цікавим спробувати відродити цей жанр, але вже за допомогою сучасних музичних форм

Василь Попадюк

Спеціальний гість із Канади Василь Попадюк
Його називають сучасним Паганіні, людина-легенда, скрипаль-віртуоз. Його талант не знає кордонів від Москви до Канади. Його майстерність "скрипковим ключем" здатна відкрити будь-яку душу, а вогонь його палаючої скрипки здатний розтопити будь-яке серце.

Заслужений артист України, який підкорив два континенти, не перестає нас дивувати творчими експериментами в різних стилях рок, джаз, фолк, джипсі-фьюжін... Немає нічого неможливого, завжди на вершині, завжди найкращий... Будь-який його концерт - це магія, де зникають люди, перетворюючись в один нестримний потік емоцій.

Він навчався в Києві, в школі ім.Лисенка для обдарованих дітей з 7 років і продовжив класичну освіту в Українській Національній Консерваторії ім.Чайковського з 18 років. Василь гастролював з багатьма престижними групами, включаючи Український Національний Ансамбль гопака, Київський Циганський Музичний театр і Московський Музичний Театр Назарова, у складі яких він грав для багатьох великих слухачів, включаючи короля Йорданії Хусейна, Михайла Горбачова і його дружини, під час державного візиту в Іспанію, де він виступав для королеви Софії. Його фани - Дон Вас, Том Кокрановський, Ян Ґіллер (чий сольний альбом Василю було запропоновано зіграти) і Джессі Кук. Раніше він виступав як спеціальний гість із гітаристом Павлом в Канаді, в США і в Україні, а також для легенди світової музики гітариста Джессі Кука, і так само на святкуванні канадського тенора Джона МакДермотта в Торонто минулого літа.

Протягом останнього року Василь зібрав свої нові 6 частин гурту Papa Duke і записав свій перший альбом з ними. Вони виступали на Harbourfront Джазове і Блюзове Берлінгтонове свято і з Mississauga симфонія в житті центру мистецтв. Музику групи найкраще можна описати як "циганське світове злиття" з класикою, джазом, латиною і поп-підтекстами.

Наступна публікація