"Время и Стекло" святкують дев’ятиріччя: Потап, Дорофєєва та Позитив пригадали, як все починалось

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Время и Стекло" святкують дев’ятиріччя: Потап, Дорофєєва та Позитив пригадали, як все починалось

instagram.com/vremyaisteklo

Музичний колектив створили 2010 року.

Український гурт "Время и стекло", який нещодавно представив стильне відео на трек "Лох", святкує дев’ятиріччя.

Саме 2 грудня 2010 року створили музичний колектив.

З нагоди свята Позитив опублікував у своєму Instagram архівні світлини, зроблені на початку їхнього творчого шляху. Так, на фото постали рудоволоса Надя Дорофєєва та кучерявий Позитив. "Це сталося дев'ять років тому! Ми досі в строю. З днем народження нас", — підписав світлини Олексій Завгородній.

instagram.com/positiff

Старі фото гурту на мить змусили фанів ностальгувати. "Аж заплакала… Так швидко час летить", "Дякуємо за ці прекрасні дев’ять років", "Такі зелені ще", "Обожнюю вас з першої пісні", – писали захоплені юзери.

Зі свого боку солістка гурту Надя Дорофєєва емоційно подякувала продюсерам за роботу. Співачка зізналася, що не може повірити, що минуло так багато років. "Описати емоції, які я пережила за ці роки - просто неможливо. Я не вірю, що минуло аж дев'ять років!", – написала Дорофєєва.

instagram.com/nadyadorofeeva

Чуттєво привітав гурт зі святом Потап. Продюсер у своєму фотоблогу подякував артистам та фанам за відданість. "Моя любов безмежна! Я вчуся у них кожен день і вітаю їх з неймовірною радістю, тому що вони перетворилися з "А хто з вас время, а хто стекло?" в "Будь ласка, хоч один квиток на "Vislovo", – написав реп-виконавець.

Також поділилася архівними фото продюсерка колективу Ірина Горова. "Ми пройшли через вогонь і воду, витримали все. Я захоплююся вашою працелюбністю, нескінченною енергетикою, щирістю, ніжністю і величезним почуттям любові!", – додала Горова під фото.

instagram.com/gorovaya_irina

За період існування гурту фанатам неабияк полюбилися хіти "Время и Стекло". Так, на офіційному YouTube-каналі найпопулярнішим вважається трек "505". Її юзери послухали понад 220 мільйонів разів.

Нагадаємо, нещодавно гурт "Время и Стекло" отримав особисту зірку на "Голлівудській алеї слави" у Києві.

Наступна публікація