Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Все це вигадка: названий син Вуді Аллена захистив його від звинувачень в педофілії

Мозес Ферроу "більше не може мовчати" про звинувачення своєї сестри і стверджує, що її примусили до їх створення.

Названий син режисера Вуді Аллена, названа дочка якого у подробицях розповіла про домагання режисера, заступився за свого батька в справі за звинуваченням у педофілії.

Мозес Ферроу на своєму сайті опублікував відкритий лист, в якому став на захист кінорежисера і звинуватив матір Мію Ферроу в емоційній і фізичній жорстокості під час поводження з дітьми, повідомляє The Guardian.

Хлопець, який вирішив розповісти правду, заявив, що "не може мовчати, оскільки Аллена продовжують засуджувати за злочин, якого він не скоював".

Крім того, він розповів, що його сестра Ділан Ферроу, яка повідомила, що домагався її батько на горищі під час гри з поїздом, все вигадала за примусом матері.

"Розповідь Ділан була цілком переконливою. Але є одна проблема: на горищі не було електричного поїзда. А крім того, у нас не було можливості грати там, навіть якщо б ми захотіли. Горище було недобудованим, всюди стирчали цвяхи і були розставлені мишоловки", - зауважив Ферроу.

Також названий син режисера оскаржує твердження, зроблені його сестрою, тим, що вони часто перебували разом і жодного разу Аллен не торкався дівчинки.

"Ділан була наодинці з Вуді у будинку незліченну кількість разів протягом багатьох років без натяку на вульгарність, але деякі могли б повірити, що у віці 56 років він раптом вирішив стати педофілом в будинку, повному ворожо-налаштованих людей, яким наказано дивитися на нього як на яструба", - запевнив Мозес.

Нагадаємо, майже кожного дня у ЗМІ зявляється інформація про сексуальні домагання відомих людей. Перщим у секс-скандалі був задіяний горезвісний Гарві Вайнштейн, але згодом зявилося ще чимала кількість знаменитостей, серед яких зірка "Пліткарки" Ед Вествік, співак R.Kelly, Люк БессонРоман Поланскі та багато інших не менш іменитих постатей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції