Вуді Аллен вимагає від Amazon 68 млн доларів через відмову випускати його фільм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Режисер подав позов до суду.

Відомий американський режисер Вуді Аллен, який минулого року оголосив, що призупиняє свою творчу діяльність на невизначений термін, подав судовий позов на компанію Amazon Studios.

Днями Вуді Аллен звернувся до суду з заявою на  Amazon через одностороннє розірвання укладених контрактів.

Стрім-сервіс повинен був випустити на екрани чотири фільми режисера, включаючи "Дощовий день в Нью-Йорку" з Джудом Лоу, Тімоті Шаламе і Селеною Гомес, але через звинувачення Аллена у педофілії, відмовився від своїх зобов'язань.

За повідомленням видання Variety, у грудні 2017 го року, коли звинувачення на адресу Вуді Аллена були висловлені знову, керівництво Amazon запропонувало режисеру відкласти випуск картини "Дощовий день в Нью-Йорку" до 2019-го року. Режисер погодився, однак через півроку компанія повідомила про рішення не випускати жоден з фільмів, передбачених контрактами, укладеними раніше.

"Amazon намагався виправдати свої дії необгрунтованими звинуваченнями 25-річної давнини, про які сервісу було прекрасно відомо ще до укладення чотирьох окремих угод з Алленом. Таким чином, компанія не мала законних підстав розривати контракти, враховуючи, що таке рішення загрожувало істотними збитками не тільки Аллену, але інвесторам, знімальній групі і іншим зайнятим у створенні фільмів людям", - йдеться у заяві.

Тепер режисер має намір стягнути з Amazon 68 млн доларів.

Нагадаємо, нещодвано Вуді Аллен підтримав рух проти сексуальних домагань та заявив, що він повинен бути обличчям плакату руху #MeToo.

Залиште свій коментар

Вибір редакції