Вєрка Сердючка феєрично "закудкудакала" на сцені "Євробачення-2019"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка виконала минулорічну переможну пісню Toy.

Українська зірка Вєрка Сердючка, яка під час репетиції свого номеру  задерла спідницю, щойно запалила у фіналі "Євробачення-2019" у Тель-Авіві.

Поява на сцені Вєрки та її мами традидійно викликала спрвжній фурор. Глядачі із захопленням зустріли українську зірку на сцені виставкового центру Tel Aviv Expo.

Артистка виконала пісню минулорічної переможниці Нетти Барзілай Toy, під час якої продемонстувала стрибки та танці, а також феєрично відобразила фірмове "кудкудакання" Нетти.

Цікаво, що влаштувала свій первоманс Вєрка у тому самому костюмі, у якому брала участь у конкурсі "Євробачення-2007". За словами зірки таким було прохання організаторів, яке вона виконала, хоча це було важкувато. Як зауважила Сердючка, костюм вони віддавали  в музей ABBA в Швеції.

Зауважимо, що у рамках виступів з обміном піснями учасників "Євробачення" різних років виступила переможниця конкурсу 2014 року Кончіта Вурст. Співачка приголомшила глядачів своїм епатажним образом.

Нагадаємо, перед виступом у фіналі Вєрка Сердючка влаштувала справжнє шоу у модному клубі Тель-Авіву, де наприкінці свого виступу вирішила зняти свою легендарну зірку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції