Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вєрка Сердючка розповіла про стосунки з Філіпом Кіркоровим

Зірка регулярно підтримує зв'язок з російським артистом.

Українська зірка Вєрка Сердючка, яка запалила сцену у фіналі "Євробачення-2019" у Тель-Авіві, зізналася, які стосунки пов’язують її зі співаком Філіпом Кіркоровим, йдеться у "Світському житті".

Як розповідала артистка, у неї наразі теплі та дружні стосунки з російською зіркою. Сердючка регулярно спілкується з Кіркоровим, а ось побачитися в реальності вони ніяк не можуть.

ВідеоЕксклюзивно з Тель-Авіва: пригоди Вєрки Сердючки на Євробаченні

Хоч Україна і не брала цього року участі в Євробаченні, але у фіналі грандіозного пісенного конкурсу виступила найпопулярніша у світі українська зірка – Вєрка Сердючка. Як Вєрка Сердючка з мамою запалювали в Тель-Авіві – дивіться в сюжеті ексклюзивне інтерв’ю від "Світського життя".

Ексклюзивно з Тель-Авіва: пригоди Вєрки Сердючки на Євробаченні

"Ми дуже рідко бачимося з ним. Я регулярно його вітаю з днем народження, з днем пожежної драбини, з міжнародним днем чечітки, а він ні відповіді, ні привіт. Я думала, може образився на мене. А нещодавно зустрічаємося, і він мені каже, що я нічого йому не пишу. Як виявилося, він користується іншим додатком для спілкування", - розповідає жартома Вєрка Сердючка.

Нагадаємо, нещодавно закордонне видання переплутало Вєрку Сердючку з фанатом. Замість фото артистки, ЗМІ розмістило світлину шанувальника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції