Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вже заміжня: Тарабарова вперше показала коханого та розсекретила історію їхніх стосунків

Артистка стала дружиною Олексія Бондаря.

Співачка Світлана Тарабарова вийшла заміж за на 14 років старшого за себе коханого. Зірка вперше показала свого чоловіка, Олексія Бондара.

Закохані знялися у весільній фотосесії, а новоспечена дружина Світлана розповіла Viva про обранця.

Тарабарова вийшла заміж_2
viva.ua

"Він дуже скромний, галантний, жартома я називаю його динозавром, тому що таких ввічливих і вихованих чоловіків уже немає, - зізналася Світлана Тарабарова. - Він дуже уважний, розумний, мудрий. Можна нескінченно перераховувати його кращі якості! Найчастіше поруч зі мною були чоловіки, які дивилися в дзеркало більше, ніж я. Льоша дуже багато чому мене навчив, він мене зрадив, вплинув на мій внутрішній стан", - наголосила виконавиця.

Тарабарова вийшла заміж_4
viva.ua

Тарабарова поділилася також історією початку їхніх стосукнків із вже законним чоловіком.

Тарабарова вийшла заміж_3
viva.ua

"Просто прийшла до нього одного разу і кажу: все, здавайся, ти мене відштовхуєш, а я тебе кохаю. Тепер я розумію, чому ми два роки придивлялися один до одного. Я бачила в Льоші серйозного чоловіка, який хоче сім'ю, дітей, а мені на той момент виповнилося лише 21, я не була готова до всього цього. Я не хотіла давати йому надію, а потім не виправдати її. Довіру людини можна втратити в секунду. Згодом я навчилася берегти стосунки між людьми, не лаятися, дрібні сварки переводити в розмови. З ним я дійсно стала іншою", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, Світлана Тарабарова відгуляла дівич-вечір із зірковими подругами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції