Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Who is mister Loza: продюсер The Rolling Stones обережно відповів на критику артиста

Вислови Лози про творчість культових гуртів стали хітами Мережі.

Про російського "красномовного" співака Юрія Лозу, який прокоментував творчість The Rolling Stones, The Beatles та Моцарта, схоже, скоро дізнаються у всьому світі.

Продюсер Джиммі Дуглас, який працював з Led Zeppelin і The Rolling Stones, володар двох премій "Греммі" поцікавився у НСН, ким є Лоза.

"Хто такий містер Лоза? Скільки йому років?", - запитав Дуглас, дипломатично прокоментувавши його претензії до музики підопічних.

За словами Дугласа, The Rolling Stones подолали величезний шлях в своїй кар'єрі і те, чим зараз є їхня музика, - щось якісно інше порівняно з початком їхнього музичного шляху і першими альбомами. Такі ж характеристики, уточнив Дуглас, стосуються і Led Zeppelin.

"Ці хлопці пройшли величезний шлях в своїй музиці. Досить цікаві звинувачення, але я змушений з ними не погодитися ", - заявив Джиммі.

Він підкреслив, що очікувати чогось принципово "нового" від музикантів такого рівня не має сенсу.

"Якщо хочеться якоїсь нової музики, то краще слухати сучасних музикантів. Ці групи вже зробили так багато і їх слухає така кількість людей, що їм нічого робити не потрібно", - підкреслив Дуглас.

Нагадаємо, невгамовний Лоза розкритикував гімн Росії і хоче його переписати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції