Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я б теж побив цю с*ку": Емінем став на бік Кріса Брауна у побитті Ріанни

Репер висловив своє ставлення до скандалу в композиції Things Get Worse.

Репер Емінем, якому врятував життя Елтон Джон, знову дав скандальний привід говорити про себе.

Так, до Мережі потрапив трек виконавця Things Get Worse, пише DailyMail. У тексті пісні йдеться про з'ясовування стосунків між співачкою Ріанною та її ексбойфрендом Крісом Брауном.

Зокрема обговорюється й той момент, коли Браун жорстоко побив Ріанну. У певний момент в композиції Емінем говорить: "Of course I side with Chris Brown, I'd beat ab **** down too". ("Звичайно, я на боці Кріса Брауна, я б теж вдарив с*ку").

Цей трек мав увійти до альбому Емінема Relapse, буквально за декілька місяців після скандалу між Рірі та Брауном.

Зауважимо, що 10 років тому Емінем та Ріанна записали декілька спільних треків, які мали чималий успіх. Тож прихильники співачки були шоковані такою його поведінкою. Одні стали пригадувати реперу усі його агресивні тексти, в яких він поливає брудом жінок. Інші ж вважають, що свого часу саме Ріанна допомогла Емінему знову потрапити на верхівки чартів. "Та хто він без Ріанни?","Вона витягла його 2010-го, він повинен бути вдячний їй", "Якби не Ріанна, Емінема б всі забули", - пишуть юзери у Мережі.

Нагадаємо, що Ріанна та Кріс Браун перебували у стосунках п'ять років. Розійшлася пара 2013 року. Пізніше стало відомо, що Браун регулярно бив співачку. Як доказ РіРі надала світлину свого понівеченого обличчя. Тоді Брауну дали за це п'ять років умовно і 1400 годин виправних робіт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції