Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я дуже налякана": у Шеннен Догерті діагностували рак четвертої стадії

Акторка зі сльозами на очах розповіла про страшний діагноз.

Американська акторка Шеннен Догерті, яка п'ять років тому поборола рак, розповіла, що онкохвороба знову повернулася.

Цим зірка серіалу "Зачаровані" зі сльозами на очах поділилася в ефірі ранкового шоу Good Morning America. За словами Догерті, вона вирішила розповісти про це, аби люди дізналися про її хворобу від неї.

"Через декілька днів або тижнів спливе назовні, що у мене четверта стадія раку, що рак повернувся. Тому я тут. Цю "пігулку" важко проковтнути з багатьох причин. Я немов скам'яніла. Я дуже налякана. Але найбільше мені страшно було повідомити цю новину моїй мамі і чоловікові. Моя мама - дуже сильна і мужня. Мій чоловік теж, але я хвилююся за нього. Я вирішила сама все розповісти, щоб люди почули це від мене, щоб не було помилок і брехні", - пояснила Шеннен, пише DailyMail.

Шеннен Догерті з чоловіком
instagram.com/theshando
Шеннен Догерті з чоловіком

Зірка зізналася, що у неї бувають дні, коли вона себе запитує: чому вона.

"А потім я йду і думаю: "Ну добре, а якщо запитати, чому не я? Ніхто на це не заслуговує, але ж ніхто і не говорить:" Хто, крім мене, цього заслуговує?" – поділилася переживаннями артистка.

Говорячи про свій діагноз, Догерті згадала й колегу за серіалом "Беверлі-Гіллз" Люка Перрі, який помер 2018-го через серцевий напад.

"Так дивно, що мені знову встановили цей діагноз, а хтось пішов з життя раніше за мене, будучи абсолютно здоровим. І найменше, що я можу зробити в пам'ять про нього (Люка Перрі – прим.ред), це прийти на це шоу. Я хочу показати, що навіть з четвертою стадією люди можуть жити і працювати. Наше життя не закінчується з подібним діагнозом. Нам ще є, чим зайнятися на цій Землі", - зауважила Догерті.

Нагадаємо, що 2015 року у Шеннен Догерті діагностували рак молочної залози. Протягом двох років зірка відчайдушно боролася з хворобою. Врешті, пройшовши курс хіміотерапії, у акторки сталася ремісія. Знаменитість навіть повернулася до роботи і знялася у перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210".

Залиште свій коментар

Вибір редакції