Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я лякаю людей": зірка кіно Роуз Макгоуен після викриття Вайнштейна не отримала жодної ролі

Разом із кар’єрою продюсера зламалася і її власна кар’єра.

Голівудська актриса Роуз Макгоуен, яка була секс-символом, а стала борцем із системою, дала відверте інтверв‘ю про зґвалтування Гарві Вайнштейном та своє життя після зізнання. Зірка кіно вже кілька років не отримує пропозицій зніматися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Мені вже все одно, правда. Було стільки разів, коли я відчувала себе смішно на цих червоних доріжках, коли мої ноги боліли на високих підборах, і мені не подобався вечір. А зараз я отримую задоволення від життя – замість гламуру", - пояснила акторка свій скромний вигляд на хіднику Одеського кінофестивалю. Повертатися до колишнього гламурного життя вона більше не хоче.

ВідеоГоллівудська актриса Роуз Макгоуен дала відверте інтверв'ю ТСН

Три роки тому вона однією із перших заявила про зґвалтування Харві Вайнштейном, яке змінило її життя назавжди. Роуз прилетіла на Одеський кінофестиваль, де вразила публіку незвичним вбранням, а відвідувачів її майстер-класу - неочікуваними відповідями.

Голлівудська актриса Роуз Макгоуен дала відверте інтверв'ю ТСН

Наприкінці 1990-х Макгоуен була ефектною брюнеткою з довгим волоссям і повними губами. Такою її помітив продюсер Гарві Вайнштейн. Роуз знадобилося 20 років, щоби заявити про зґвалтування, яке сталося у 1997 році та зруйнувати його кар’єру, а заразом – і власну. "Більшість секс-символів не вибираються з Голівуду живими - вони втрачають глузд. Дехто скаже - я втратила глузд, але ні - я його здобула", - пояснює акторка.

Українській аудиторії вона спершу показує власне кіно. Короткометражка "Дон" - про дівчину, яку знищує чоловічий світ. Тепер режисура - спосіб спілкування Роуз з аудиторією. А ще є музика. За останні три роки одна з найсильніших голлівудських актрис не отримала жодної пропозиції зніматись. "Я лякаю людей. І це дурість. Я усвідомлюю, що мене більше не запросять на роль - через мою позицію. Але для мене все одно важливо говорити правду", - каже вона.

Макгоуен не ховає емоцій і старається бути відвертою з кожним, хто готовий слухати. "Я відчуваю багато ненависті і одночасно багато підтримки після того, як я розповіла, що зробила аборт. Мені було 15 і мені не соромно. Це - один із викликів, із яким доводиться стикатися жінкам", - каже вона. Особистого життя Роуз теж не ховає – від заручин із Мереліном Менсоном і до нещодавнього розриву із моделлю-андрогіном, яка не вважає себе ані чоловіком, ні жінкою. Тепер вона вільна, а до майбутнього партнера має високі вимоги: "Добрий і смішний. І дуже-дуже дуже розумний".

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції