Я напивався щоночі: Редкліфф боровся з алкогольною залежністю під час знімань у "Гаррі Поттері"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У актора були проблеми з алкоголем у підлітковому віці.

Популярний британський актор Деніел Редкліфф, який нещодавно розкрив моторошну таємницю знімань фільму про Гаррі Поттера, розповів, що швидка популярність зіграла з ним злий жарт.

Так у відвертому інтерв'ю шоу The Off Camera Show виконавець ролі "Гаррі Поттера" розповів, що мав неабиякі проблеми з алкоголем в підлітковому віці, саме між зніманнями фільмів про хлопчика-чаклуна.

"Коли я був підлітком, мені було важко впоратися з тим, що люди впізнають мене в барі або пабі і спостерігають за мною". - розповів Редкліфф.

За словами зірки, він не міг впоратися зі славою, що його накрила, і знаходив утіху в пляшці.

"Найшвидший спосіб забути про те, що за тобою спостерігають, - це сильно напитися. А коли ти вже сильно напиваєшся, ти розумієш, що тепер за тобою стежать ще більше, тому що ти сильно напився. І ти вирішуєш напитися ще сильніше, щоб ігнорувати це", - зізнався актор.

Деніел також сказав, що йому здавалося, що "актори повинні бути шалено крутими пияками", тому він намагався відповідати такому твердженню.

"Я повинен був відповідати цьому дивному образу, який я мав у голові, що означав бути відомим актором", - зауважив зірка.

Проте, за словами актора, він ніколи не працював п'яним, але міг заявитися на знімання напідпитку.

Деніел Редкліфф
Associated Press

"Не хочу вдаватися в подробиці, але я багато пив, і це відбувалося щодня - я напивався щоночі. Чесно кажучи, я ніколи не пив на зніманнях "Гаррі Поттера". Я міг прийти на роботу, будучи напідпитку, але ніколи не пив на роботі", - заявив Деніел.

Позбавлення від звички зайняло у Редкліффа кілька років, і знадобилося кілька спроб. Він зізнався, що вдалося йому це  завдяки підтримці друзів та власному рішенню.

"В кінцевому підсумку це було тільки моє власне рішення. Я прокинувся одного разу вночі і сказав: "Напевно, це недобре", - підсумував актор.

Нагадаємо, якось Деніел Редкліфф допоміг пограбованому туристу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції