Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я не могла спати, коли його не було: Амаль Клуні до сліз розчулила чоловіка своїм зізнанням

Дружина Джорджа Клуні емоційно розповіла про те, наскільки пишається чоловіком.

Дружина американського актора Джорджа Клуні Амаль, яка нещодавно знялась для глянцю і розповіла про своє життя, вперше публічно розповіла про свої стосунки з чоловіком.

Емоційне зізнання жінка зробила на церемонії вручення премії AFI Life Achievement Award в Голлівуді, де 57-річний актор став лауреатом за видатні досягнення в галузі кінематографу.

У рамках цієї премії Амаль вперше виступала на сцені і говорила вона про свого коханого чоловіка, на честь якого саме і був організований захід, повідомляє DailyMail.

Джордж та Амаль Клуні_4
Reuters

40-річна дружина актора своєю промовою зворушила Джорджа до сліз. Вона розповіла деякі деталі їхнього спільного життя.

"Я познайомилася з Джорджем, коли мені було 35 років і відразу зрозуміла, що мені доведеться змиритися з думкою, що я буду дружиною зірки і зіркою теж.  Ми почали зустрічатися в моїй лондонській квартирі, ховаючись від всіх, і дуже скоро мені стало ясно, що я вже ніколи не захочу бути з кимось ще, я не могла спати, коли його не було. За п'ять років нічого не змінилося. Джордж - людина, яка викликає моє захоплення, і його усмішка примушує мене танути знову і знову", - зізналася Амаль.

Джордж та Амаль Клуні_2
Reuters

Також жінка додала, що діти Елла і Олександр - велике щастя і радість в її житті.

"Я так пишаюся тобою, моє кохання. Я знаю, що коли наші діти підростуть, вони теж будуть пишатися тобою!", - закінчила промову Амаль.

Джордж та Амаль Клуні_3
Reuters

Переповнена радістю і гордістю за чоловіка вона поцілувала його в губи у всіх на очах. Присутні зустріли цей поцілунок бурхливими оваціями і оплесками.

Нагадаємо, пара одружилася в квітні 2014 року у Венеції. А у червні 2017 року у подружжя народилися двійнята - дочка Елла і син Олександр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції